VIDEO: Čím překvapí Standa z Prostřeno! své soupěře?

Standa bude grilovat Foto: Standa bude grilovatFoto: All

Úterní hostitel Standa pozve své soupěře z pořadu Prostřeno! ke svému grilu nikoliv na zahradu, ale do kuchyně. A ostatním to určitě nebude vadit. Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na premiérovou epizodu Prostřeno!

Provozní montér Stanislav, který baví celý týden společnost u stolu, jako jediný nepozve hosty do domu se zahradou a rozbalí svůj gril nejen v kuchyni. „V panelákovém bytě budu dnes grilovat na balkoně a předvedu, že se to dá,“ slibuje druhý hostitel, který si věří. Má šanci? „Nejvíc sázím na sladkou tečku, ostravský frgál. Kachní prsa jsem dělal teprve dvakrát a pokaždé se povedla,“ přibližuje trumfy svého menu muž, který se prý doma motá kolem sporáku stejně často jako jeho žena.

A hosté se těší, Standa je svým „vytuněným menu“, kam patří ještě pečená rajčátka na chlebových žetonech se salátem a krémová hrášková polévka s grilovanou šunkou a krutony, příjemně překvapil. Z komunikativního kuchaře se jen lije, své snažení musí občas zkontrolovat na internetu, což se týká i omáčky k masu, kam přidá pro vůni a chuť i rozmarýn a víno. Nad plán musí ugrilovat kukuřici a troufne si na pečený koláč z kynutého těsta s drobenkou. Bude Standa stíhat? Humor ho neopouští… Jak moc pobaví hosty slalom na babetě uprostřed sídliště?

Podívejte se, čím překvapí Standa ostatní soutěžící:

 

Článek

soutěžící z Moravskoslezského kraje

VIDEO: V pondělí v 18:00 startují premiérové díly Prostřeno!

Nové Prostřeno! startuje stylově a na úrovni – grilovacím speciálem, kde uvolněná a zábavná partička Severomoravanů předvede grilovací party na pokračování. Voňavé...

reklama