VIDEO: Holky jsou povídalky a pořád melou... Pánové si v Prostřeno! neberou servítky

Monika (21), další maminka na mateřské, je sice nejmladší, ale vařit umí a je to pozorná hostitelka. Mužů je tento týden sice převaha, ale k dámskému klevetění už mají své výhrady! Sledujte Prostřeno! v úterý od 17.50 na Primě.

Monika se s partnerem a dcerou nedávno nastěhovala do nového domku, který si postupně opravují. Dům, který něco pamatuje, má své kouzlo a hosté se u Moniky cítí dobře.

U Moniky, ze které vyzařuje klid, se také dobře najedí a napijí, Monika podává víno i pivo, což pánové, kteří ho pijí i k dezertu, ocení. Dobrá jsou rajčata plněná mletým masem, zapečená se sýrem a podávaná s domácími houstičkami, na které si Monika našla čas.

Kuřecí vývar s domácími nudlemi je chutný, ale pár výhrad se přesto najde:

Nejlepší je hlavní chod – dobře udělaná vepřová panenka s výbornou pepřovou omáčkou. Vepřové dokonce ochutná i Gabriela! Snad jen šťouchané brambory by mohly méně lepit, což hostitelka sama přizná, snad je až moc sebekritická, a úhledně servírovaný krém karamel by mohl být méně sladký, protože u stolu se ctitelé sladkého tentokrát zrovna nesešli.

Zábava – vyřezávání dýní – baví pány určitě více než ta včerejší s panenkami.

Článek

Tento týden vaří tři muži a dvě ženy Foto:

Pánská přesila tento týden v Prostřeno! Kdo bude mít navrch, muži, nebo ženy?

Na Vysočině se sejde smíšená parta dvou mladých žen a tří mužů. Nejmladší z nich, vysokoškolák a hokejista Michal, se drží trochu stranou: „Holky spolu, chlapi spolu,“...

reklama