VIDEO: Hosté v Prostřeno! budou hladovět. Taky se vám porce zdá tak miniaturní?

Komu se bude zdát porce malá? Foto: Komu se bude zdát porce malá?Foto: All

Prostředí úterní večeře je mnohem příjemnější než pondělní u Mirky. I tak ale hosté najdou u sympatické zdravotní sestry a masérky Šárky důvod ke stížnostem.

Šárka je ale naštěstí komunikativnější a pozornější než Mirka, takticky se snaží respektovat chutě ostatních a občas někomu udělá zvláštní porci. To se týká hlavně Mirky a jejího odporu k cibuli, což se jako červená nit táhne celým týdnem.

Jiřího takové ústupky zlobí, podobné postupy v soutěži neuznává. Úkol týdne je časově náročný, štáb hostitele nešetří. Šárka má upéct mazanec – někomu by jenom toto zabralo celé odpoledne s nejistým výsledkem. Šárka peče mazanec potřetí v životě – dostanou ho kolegové ještě k večeři? A co hostitelčin vlastní moučník a menu? Čokoládová pěna se zmrzlinou zarmoutí jen ty, kdo nejí čokoládu (i tací se najdou), a zmrzlina musí před servírováním na okamžik do mikrovlnky, tak je zmrzlá!

Zapékané plněné papričky s bagetkami jsou O. K., ale rajčatový krém s bazalkou v italském stylu je pro většinu lidí u stolu kyselý, radši by si dali rajskou ze školní jídelny. Hovězí maso načerno s dukátovými brambůrky se na talíři ztrácí. Aneta také postrádá něco zeleného, chutná porcička vypadá smutně. Zábava je opět ve stylu holčičích ručních prací, ale Jirku těší, že své ženě přinese po letech domů srdíčko.

Koho nejvíce zaskočila velikost porce?Článek

Komu se poštěstí tentokrát?

V Prostřeno! se budou připravovat velikonoční hody: nádivka i mazanec

Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už ...

reklama