VIDEO: Hostitelka v Prostřeno! naservíruje ostatním k obědu kuřecí pařáty. Nechutné!

Dělnice Zuzana (44) má ráda velké porce a českou klasiku a soupeře vyděsí kuřecími pařátky a také hodně neobvyklou dekorací v ložnici. U Zuzky zkrátka bude všechno, jenom ne nuda. Dívejte se ve středu od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Paní Zuzana se snaží své hosty pořádně nasytit i pobavit. A pro někoho to budou možná až bombastické porce.

Ke šnekům z listového těsta přibyde i sýrová roláda s olomouckými syrečky – chybět nebude ani „matoucí“ citrusová limonáda, tentokrát z pomeranče.

Po předkrmu následuje silný kuřecí vývar z domácí drůbeže. Kuře se vařilo i s pařátky, a protože má hostitelka smysl pro lidový humor, položí je k obveselení publika i do mísy se salátem, který doprovodí hlavní chod. Jenže Renáta má trošku delikátnější trávení a té to vysloveně neudělá dobře.

Spraví jí žaludek maso tří barev se švestkovou omáčkou a bramborami? V jídle je hovězí svíčková, kuřecí i vepřové, vrcholem Zuzaniny hostiny měl být Sacherův dort, který je docela složitý na přípravu, ale hostitelce se bohužel srazila šlehačka a musela ji nahradit kupovanou ve spreji.

Kolik bodů jí to srazí? Spraví to zábava, při které se všichni od srdce zasmějí?

A proč pány hodně pobaví "šmejdění"?

 

Článek

úterní hostitel Lukáš Foto:

VIDEO: Když se nepovede příloha hlavního chodu a hosté jsou ještě k tomu hladoví, je to průšvih

Introvert Lukáš (29) uvaří chutnou italskou večeři, a dokonce se trochu rozmluví. Hostům u něj bude sice chutnat, ale masivně zkritizují jeho přílohu, šťouchané brambory,...

Článek

Dominika Schelle  Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden plné kritiků! A navíc pořádně hladových, porce jim nebudou stačit

Prostíráme v Olomouckém kraji, kde se o padesátitisícovou výhru a titul hostitele týdne utkají tři ženy a dva mladí muži. Docela veselá partička, a je klidně možné, že se...

reklama