VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! bude lhát, aby vyhrála. Zamlčí úkol týdne

Realitní agentka Helena (32) se vykašle na úkol týdne a ještě si vymýšlí. Uvěří jí ostatní, že nedostala žádný úkol týdne? Sledujte Prostřeno! v úterý v 17.50 na Primě.

„Práce mně dala přítele i domov,“ vypráví neuvěřitelný příběh svého seznámení s partnerem a následného společného bydlení v domě, který mu prodala v Příbrami na Moravě, brněnská realitní makléřka Helena, když představuje domeček s růžovým krbem a úzkým točitým schodištěm. A na galerii v podkroví se bude podávat i večeře. Je jasné, že se hostitelka docela naběhá. Nebo ne?

Vypomůže se si kladkou, košíkem a zaangažuje Honzu?

Kdo si tipnul, že Helena vsadí na poctivou moravskou klasiku, má zčásti pravdu, ale na hlavní chod bude česká „čína“ podle babiččina receptu. Originál žraločí ploutve to asi nebudou. „Moje výhoda bude v tom, že tyto recepty jsou vyzkoušené a lidem chutnají,“ doufá na začátku svého úterního vaření blonďatá hostitelka. U přípravy kynutého těsta na valašské frgále se pěkně zapotí – a pak jeden koláč skončí na zemi!

Úvodní salát s majonézou připomíná saláty z lahůdkářství, poctivá zelňačka byla dobrá a chutnala i těm, co uzeninu v polévce nemusí. Největším zklamáním je již zmíněný hlavní chod – kuřecí nudličky s rýží, které mládeži připomínají školní jídelnu nebo závodku. Jan si maso radši ani nedal, Natálka v něm našla kost, hlavní výtka ale byla, že jsou „žraločí ploutve“ nedochucené včetně rýže s kari. A jaké víno dostanou hosté k moravským frgálům? Je to malé faux pas – to, co přinesli jako dárek.

Je atmosféra zamrzlá, protože hostitelka nedolévá? Nebo proto, že zvolila podivnou zábavu? Či snad proto, že zvolila „milosrdnou lež“ a na opakovaný dotaz ohledně úkolu týdne mlží? Je Helena falešná, jak si myslí Lucie, která už od včerejška ví, která bije? Myslí si snad Helena, že jí projde, že se vykašlala na úkol týdne? Přizná se až po bodování?

Článek

Čtyři dámy a jeden muž v Prostřeno! Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden hezky ostré hned od začátku. Proč si dvě dámy nesednou?

V týdnu z Jihomoravského kraje se sejdou samí mladí lidé, čtyři ženy a jeden muž. Tři ještě studují. Jak si budou Moraváci rozumět? Jako bílá vrána se mezi nimi vyjímá...

reklama