VIDEO: Jak povýšit bramboračku? Dozvíte se v Prostřeno!

Markétina bramboračka Foto: Markétina bramboračkaFoto: All

V úterý zavítáme do bytu mladé hostitelky Markéty na pražskou Výtoň, kde žije se svým přítelem a pejskem. Co se bude na jejím menu ostatním líbit a co naopak ne? Dívejte se v úterý v 18 hodin na Prostřeno! na Primě, už teď se ale podívejte u nás na bonusy!

Markéta (24) je moderní dívka, a stejné bude i její menu – hostům se bude líbit, ale jak dopadne samotná jeho příprava? Eliška vytkne při předkrmu přítomnost cibule v tapenádě z rajčat – na bruschettu al pomodoro prý podle ní nepatří a nikde v Itálii by prý do rajčat cibuli nepřidali – na rozdíl od česneku, který do receptu naopak patří.

Krémová bramborová polévka se bude soutěžícím zdát jako řídká bramborová kaše, nejvíce jim zachutná opečená slanina na polévce a krutony. Eliška opět zhodnotí situaci, a to tak, že krutony a slaniny polévku pozvedly. S přípravou panenky si dá Markéta práci, počínat si bude jedna radost a žádná z dam netuší, jak příprava panenky Wellington vypadá – že jde o panenku obalenou nasekanými žampiony, slaninou a pak listovým těstem.

Dáše (jak si říká páteční soutěžící Darja) se bude zdát maso sušší, v případě žampionů dámy hostitelku udiví dotazem, zda náhodou nebyly mražené. Fondán se Markétě nepovede připravit tak, aby byl uprostřed tekutý, což samozřejmě ostatním neunikne…

Podívejte se, jak se fondán připravoval:

A jaké je tajemství chutné bramborové polévky:

 

 

 

reklama