VIDEO: Jak tančí muži u tyče? I to můžete vidět v Prostřeno!

Dvoumetrový gay Ondřej (28), který si přivezl partnera z Dominikánské republiky, zatančí u tyče a bude se to snažit naučit i ostatní. Jak se to všem bude líbit, nebude pro ně tato zábava příliš kontroverzní? Sledujte Prostřeno! ve středu na Primě od 17.50!

Od zcestovalého Ondřeje všichni čekají cizokrajné menu a částečně se strefili, hostitel je charakterizuje jako španělsko-české menu. Většina chodů se ale „ztratí v překladu“; jídelníček je převážně ve španělštině, a tudíž se v něm schová i všeobecně neoblíbená mléčná polévka, kterou má Ondra rád. „Chci, aby strčili lžíce do té polévky a ochutnali to.“

Španělštinu Ondřej ovládá, protože žije v registrovaném partnerství s mužem, kterého si přivezl z Dominikánské republiky. Chlap jako hora pěstuje pole dance – a přiznejme si, že vidět tančit muže s bradkou u tyče není častý obrázek. Ondřej tento zážitek dopřeje divákům i soutěžícím, které přivítá v tanečním studiu. Proto si hosté měli pro změnu obléknout sportovní úbory a doma nechat prstýnky?

Netradičně se začne zábavou a po panáku kubánského rumu se budou všichni nejprve hýbat. U Ondry doma je pak k večeři čeká španělská tortilla – tradiční bramborová omeleta, vepřová panenka s batátovou kaší, říz jídlu dodá kyselá cibule a jako sladká tečka bude netradiční (a moderní) dezert z krupicové kaše.

Ondra, který svůj večírek pojme jako show, prozradí pár vlastních kuchařských vychytávek a přestože trochu nestíhá, nezapomene ani na úkol týdne v podobě smaženého olomouckého tvarůžku v pivním těstíčku. Pozorný hostitel nemá zábrany a hosty rozesměje nekorektním vtípkem o svém partnerovi. A nakonec ještě přijde neplánovaná soutěž – sněz mátu včetně stonku!

Jak se podle Ondřeje žije v České republice gayům?

Článek

Jan Cozl  Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tentokrát japonské. Proč ale budou nosit kimono i muži?

V Plzeňském kraji se sejde sympatická sestava tří žen a dvou mužů. Bude s nimi legrace, nejsou rozhodně nudní, zajímají se o to, co vaří a také konzumují. Úkol týdne je...

reklama