VIDEO: Jaká bude zelňačka od jediného muže v Prostřeno! z Liberecka?

Dámám "chlapácké" chuťovky zachutnaly Foto: Dámám "chlapácké" chuťovky zachutnalyFoto: All

Jediný zástupce silného pohlaví v tomto týdnu, Ladislav, pozval dámy k sobě domů, do chaloupky. A jako jediný chlap si připravil i ryze "chlapské" menu. Co budou dámy říkat na jeho afrodiziakální předkrm? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Vzhledem k tomu, jaký mám v životě štěstí, předpokládám, že potkám čtyři ženy a ty do mě budou pěkně šít,“ obává se jediný muž soutěže. Pak si ale přítomnost žen užívá. Možná za to může pepř nebo celer, který jako afrodiziakum ordinuje Láďa ve formě pomazánky.

„Dvě hezké mladé holky a dvě příjemné dámy,“ charakterizuje své společnice. „Já se v tom kolektivu cítím velmi příjemně.“ Komplimenty skládají také ženy, kterým ani nevadí, že do hostitelovy chaloupky musejí dovrávorat kluzkou blátivou stezkou do kopce. Naopak, ocení autenticitu prostředí. U Ládi je to jako ve skanzenu – vaří na kamnech!

Předkrm, z něhož měly holky strach, důvtipně naservíruje. Chleba se sádlem a škvarky je bomba, stejně jako kachna s červeným zelím a dvěma druhy knedlíků a skvělý trhanec.

„Mám dojem, že večeříme u vítěze,“ předpovídá Monika. Láďa nechá soupeřky vyrazit si pamětní mince s obrázkem jeho historické chalupy. Je pozorný hostitel, myslí i na nealkoholické pivo. Jen jednou mu vyhasne v kamnech a chvíli se čeká, všem také nevoní jeho světlá a chudá zelňačka.

Jak Ladislav zelňačku připravoval?

 

Jak chutnal dámám Ladislavův afrodiziákální předkrm?

 

Prohlédněte si Ladislavovy pokrmy:Článek

Prostřeno Liberecko společná fotka

Prostřeno! z Liberecka: Jeden muž, čtyři ženy a… afrodiziaka

Z jihu Moravy rovnou na sever Čech nemíří jenom další Prostřeno! Stejným směrem se před lety vydala i poslední soutěžící Irena, která kdysi přijela ze Slovácka žít a ...

Článek

Proč se ostatním Janin předkrm nezdál?

VIDEO: Trapas jak Brno v Prostřeno! a ješte k tomu zastaralý předkrm!

Úterní hostitelka Jana se jmenuje Podaná a opravdu se poddala svému smutnému osobnímu příběhu, s nímž se svěří divákům i spolustolovníkům. Ti s ní ovšem nemají ani tak ...

reklama