VIDEO: Jaký sýr patří do pravé francouzské cibulačky? Dozvíte se v Prostřeno!

Do cibulačky patří toast se sýrem Foto: Do cibulačky patří toast se sýremFoto: All

Čtvrtek u Anety se odehraje v domě rodičů, kde má studentka medicíny z Hradce Králové stále svůj dívčí pokoj. Zachutná hostům u třiadvacetileté vojandy a medičky? Dívejte se ve středu v 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Anetka je sice jako za groš kudla, ale vařit umí a baví ji to natolik, že si chce dokonce udělat kuchařský výuční list. Svého velikonočního beránka vyfikne i s mašlí na jedničku.

Má ambici zvítězit se svým francouzským menu, ale kachní prsa s omáčkou z portského vína, s nimiž už prý kdysi vyhrála v soutěži zájezd do Francie, se zdají někomu jako málo propečená a „krvavá“ žvýkačka. Cibulačka je podle hostitelky, jak má být, ale už víme, že tahle polévka s toustem a sýrem bývá kamenem úrazu. Ocení hosté aspoň burgundské hovězí s dobrou kaší a čokoládový košíček s malinovou redukcí?

Hlavní chod i dezert se povedly, co je to ale platné, když hostům vadí Anetiny otázky a poučování kolem jídla i velikonočních rituálů, což se v našich končinách neodpouští. Aneta soupeřům připadá spíš jako přemoudřelá učitelka a Mirka a Lucie to berou jako vytahování. Takže pokud si snaživá hostitelka vyslouží nižší bodování, může za to spíš její přístup než jídlo…

Co nebylo hostům sympatické? Podívejte se na video:


A jaký sýr má tedy správně přijít do cibulačky?
Článek

Komu se bude zdát porce malá?

VIDEO: Hosté v Prostřeno! budou hladovět. Taky se vám porce zdá tak miniaturní?

Prostředí úterní večeře je mnohem příjemnější než pondělní u Mirky. I tak ale hosté najdou u sympatické zdravotní sestry a masérky Šárky důvod ke stížnostem.

Článek

Komu se poštěstí tentokrát?

V Prostřeno! se budou připravovat velikonoční hody: nádivka i mazanec

Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už ...

reklama