VIDEO: Jedli byste polévku z taveného sýra? V Prostřeno! ji pořádně zkritizují

Olga a její polévka z taveného sýra Foto: Olga a její polévka z taveného sýraFoto: All

Olga chtěla ostatním soutěžícím ukázat, že i dobrá polévka se dá připravit rychle. Moc se jí to ale nepovedlo, její polévka z taveného sýra ostatním zrovna dvakrát neučarovala. A milovnice zdravé stravy Nina k ní měla výhrady i po výživové stránce.

Rozvedená zdravotnice Olga (39) s Ninou často nesouhlasí a její moudra jí už lezou krkem. Kvůli vyhořelé elektrice nemůže rozvedená matka dvou dětí uvařit doma, a soupeřky proto deleguje do domu své kamarádky, kde se trochu vyzná. Pak si to ale dost zjednoduší a například povinný úkol pojme dost počesku, téměř švejkovsky. Aničku mrzí, „že si z tašky nevyndala housku, protože byla z celého večera strašně hladová“.

Chuťovky s pravým lososem (proč tedy a la?) jsou přesolené a „sýrová polévka s opečenými houstičkami“ hodně odbytá – navíc bez houstiček. Rozhozená a nervní hostitelka na krutony zapomněla. Podle Niny, která se opět moc nenají, je tavený sýr odpad, brambory životu škodlivé, o vepřovém nemluvě.

Na hlavní, esteticky nezvládnutý chod, budou bramboráčky se směsí z „masového dvojboje“. Boj je to asi vůbec dojíst – maso je bez chuti a bramboráky nedopečené. Kdo sázel na zdravotní sestřičku jako na favoritku, bude zklamán. Šplhne si Olga aspoň zábavou a závěrečným „perníkem s jablky a šlehačkovým polštářkem“?

Podívejte se, jak Olga polévku z "taveňáku" připravovala:

Článek

V Pardubicích se odehraje přímo "dámská válka"

Uspěje bezmasá, extrémně zdravá strava v Prostřeno! z Pardubicka?

Pardubický kraj reprezentuje pět žen – po čase nás tedy čeká ryze dámská jízda. Ta občas zaskřípe a drhne, obzvlášť když kočičky vytasí své nabroušené drápky! Téhle ...

Článek

Úterní hostitelka Lucie maso na rozdíl od Niny miluje

VIDEO: Taky váš štve slanina na králíkovi jako Ninu z Prostřeno! z Pardubicka?

V úterý pohostí ostatní soutěžící dámy z pardubického Prostřeno! usměvavá úřednice Lucie. Na rozdíl od včerejšího hostitelky Niny Lucka maso naopak přímo miluje.

Článek

Anna a její krůtí variace

VIDEO: Chtěly celou krůtu a dostaly jen kousek. Skousnou to soupeřky z Prostřeno!?

Nejen, že bylo málo krůty, ale ještě k tomu připravila dnešní hostitelka Anna houskové knedlíky... bez housek! To bude zase řečí, no podívejte se sami!

reklama