VIDEO: Jedli už jste cuketovou pizzu bez těsta? Dívejte se na Prostřeno!

Barbora vymyslela pestrou skladbu pokrmů Foto: Barbora vymyslela pestrou skladbu pokrmůFoto: All

Úkolu tohoto týdne se středeční "paní domácí" Barbora zhostila statečně – pizzu z cuket sice udělala, ale než aby se snažila sama připravit pizzové těsto, použila namísto něj přímo plátky cukety. Dívejte se v 18 hodin na Primě na další pokračování Prostřeno! z Prahy a středních Čech.

Barbora z pražských Stodůlek pracuje ve světě financí. Její byt ani menu nepostrádají francouzský šmrnc. Soupeři dostanou příležitost dva dny po sobě porovnat podobné jídelníčky (aniž by o to zejména v případě polévky moc stáli). Čí cibulačka bude lepší? Pavel si prý rozšířil zatím jednosložkový seznam jídel, která už nepozře. Zatím obsahovala jen sóju...

Cukety jsou v předkrmu, ale i v povinném úkolu. Bára se netají tím, že vlastně nerada vaří, ale v kuchyni se projeví jako kreativní člověk. Spálí máslo, ale komu z nás se to nikdy nestalo? Do svých těst a zapečených brambor přidává sýry – jednou balkánský, brambory zjemní mozzarella. Na zatím nejkrásněji prostřený stůl přijdou jehněčí a vepřové kotlety, ochucené citronem a tymiánem.

Dočká se Irena své porce kuřecího masa, nebo dostane jen dobré zapečené brambory? Martin je vedle jak ta jedle – makronky si plete s makaróny a tzatziki je podle něho z masa. Bára si vyhraje s vynikajícím dezertem s domácí zmrzlinou a soupeřům dá šanci vyzkoušet si pletení šály jen rukama bez jehlic. Pozornou hostitelku to baví, co na to ale pánové?

Podívejte se, jak si Barbora poradila s cuketovou pizzou:

 

Článek

Prostřeno Praha a Střední Čechy Foto: archiv FTV Prima

Jak se v Praze a středních Čechách vypořádají s Itálií? Sledujte Prostřeno!

Praha, ale nejen Praha. Také střední Čechy! A kousek Itálie. Povinným úkolem dalšího týdne totiž bude v Čechách oblíbená pizza, kterou jako své milované jídlo uvádějí i ...

 

Článek

Jaká bude Irenina cibulačka?

Smí se v Prostřeno! zahušťovat polévka moukou? Ne všichni si to myslí

Umírněná vegetariánka Irena, úterní hostitelka, si pro ostatní připravila zajímavé menu. Myslíte si ale, že budou schopni ocenit téměř bezmasé pokrmy?

reklama