VIDEO: Jestli zvládnete tohle z Prostřeno! dokoukat do konce, jste kabrňáci

V pátek se bude hodovat u Darji Foto: V pátek se bude hodovat u DarjiFoto: All

Nejmladší hostitelka tohoto týdne Darja (19) je živel. Podívejte se, jak ji pobavil úkol týdne. Tohle je největší záchvat smíchu v dějinách Prostřeno! A vězte, že i celá páteční epizoda bude stát za to. Primu zapněte v 18 hodin.

Darja alias Dáša je sice nejmladší hostitelkou týdne, zato nejspíš s nejvyšším sebevědomím! Páteční vaření v luxusním sídle její rodiny bude zážitkem od začátku do konce, divák bude moci nahlédnout do tak trochu „jiného světa“.

Dámy zhodnotí dům v mírných rozpacích, prý by tak žít nechtěly, a dokonce dojde na slzičky! Kdo se rozpláče nad tím, že Dáše spousta věcí nedochází, komu jí bude líto a bude jí chtít pomoci? Dáša se ale rozhodně nenechá ničím zastavit, připraví jako předkrm kuřecí salát, ale stejně tak jako do něho dá i do polévky, ruského boršče, příliš kopru. A jak víme, kopr je bylinka, kterou ne každý musí, navíc když je ještě v nadbytečném množství…

Nicméně na svůj věk si Dáša v kuchyni nepočíná špatně, dostane záchvat smíchu z úkolu týdne, a když se uklidní, dokáže upéct i domácí chléb! A bude chtít, aby to ostatní její kolegyně ocenily!

Podívejte se na její záchvat smíchu!

 

V pátečním díle Prostřeno! dojde k situaci, kdy se jedné z dam nebude líbit, kdo vyhraje, zpochybní výhru a označí za toho, kdo měl vyhrát, sama sebe!

reklama