VIDEO: Jiřina z Prostřeno! řádila v kuchyni. Podívejte se, jak vypadá její obří burger

Jiřina na množství jídla nešetří Foto: Jiřina na množství jídla nešetříFoto: All

Středeční hostitelka Jiřina (31) je pěkné číslo. V kuchyni řádí jako tornádo a její cheeseburgery jsou velké jako balík kuchyňských rolí. Jak se na to budou dívat ostatní soutěžící? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

 

„Rozčilování s chlapem mi vůbec nechybí,“ svěří se Jiřina z Bystřice pod Hostýnem, nezaměstnaná samoživitelka, která navíc není úplně zdravá.

Má ráda českou kuchyni a nemiluje fastfoody. Proto se domnívá, že cheeseburger je dvoupatrový hamburger a sýr v něm nemusí být? Kvůli vláčnosti ho ale nastrouhá do mletého vepřového masa, které je ve výsledku bohužel syrové.

Podívejte se, jak ostatním "megaburger" chutnal:


Zato řízek naruby je naopak vyschlý, a přitom přemaštěný. Drůbeží polévka s játrovými knedlíčky přesolená tak, že ji prý hosté mají rovnou vylít z okna. Po takových kuchařčiných poznámkách už nikdo nemá na středeční večeři ani moc chuť. Tu nepovzbudí ani prostírání a příbory se zbytky zaschlého špenátu. Hostitelka tak trochu sklízí to, co sama zasela.

Od pondělí se neustále pídí po tom, co všechno je domácí, až sama namaže na podivně servírované topinky pomazánku z konzervy. Jiřina, které se v kuchyni nedaří, to hodnotí s nadhledem. „Komu se podaří pobrečet si před kamerami, že?“

Mohou za to duchové a zlé síly, které v jejím bytě prý řádily tak, až si musela pozvat pana faráře? Že by se ve středu vrátily? Moučník a zábava jsou jako od vyučené cukrářky. Smetanovo-tvarohový čokoládový dort je vynikající a zdobení perníčků nudné – a to se Jiřině zdál výstup na hrad málo zážitkový.

Jiřina to v kuchyni pořádně "rozjela":Prohédněte si Jiřininy dobroty:Článek

Prostřeno ze Zlína pondělí - Obrázek 7 Foto: archiv FTV Prima

Prostřeno! ze Zlína: Nejlepší kuchař s nejlepším hamburgerem získá novou cenu!

Ve Zlínském kraji se sejde smíšená parta vrstevníků, kterou tvoří tři maminky a dva muži. Mladí si libují, že se shodnou v názorech a chutích, vydrží jim to ale do až do ...

Článek

Lenka je i přes svou jemnou vizáž chovatelkou hadů a pavouků

VIDEO: V Prostřeno! vám vysvětlí, jak sníst správně hamburger

Klidná a tichá maminka na rodičovské dovolené Lenka (27) působí trochu ustrašeně. Jak si poradí se čtyřmi hosty? Dívejte se v úterý od 18 hodin na další díl Prostřeno!

reklama