VIDEO: Kdo ve čtvrtek v Prostřeno! naštve hostitelku?

Lucie uvařila bez kompromisů Foto: Lucie uvařila bez kompromisůFoto: All

Čtvrtek bude tím nejuvolněnějším večírkem týdne, hostitelka, květinářka Lucie, zpočátku si dokonce libuje, že den svého vaření si vlastně užila nejvíc. Jenže to ještě netuší, že jí někdo z hostů pořádně "hne žlučí". Sledujte Prostřeno! na Primě od 18 hodin.

I když si své vaření užívala, musela sebou pěkně hodit – vajíčka do dezertu a vaječného koňaku vyfukuje, protože musí ozdobit kraslice, a vejce použije do jablečného moučníku. Bude tak kyprý, jak Lucka slibuje? Čas ale není pro rychlou, suverénní a společenskou hostitelku problém, i když zdobení kraslic vezme trochu hákem…

Lucce to jde od ruky, ale Mirka bude trpět. Rozmazlování skončilo, Lucie se rozhodla nedělat žádné ústupky a možná si i trochu užívá, když Mirce nandá syrovou cibuli v předkrmovém brokolicovém salátku, na který jsou všichni docela zvědaví. Testuje, zda to není od soupeřky jen taktika a nenáviděnou cibuli hned rozpozná, ale Mirku nenachytá, ta má na cibuli snad skutečně nějaký detektor.

Článek

Krása oranžových tulipánů Foto: Jan Kundera

Veselá velikonoční dekorace, kterou zvládnou i děti

Ať už si ji vyrobíte pro sebe či jako dárek, uděláte si tak na Velikonoce velkou radost.

Vrstva cibulových kroužků je i na pikantních vepřových placičkách s opékanými bramborami, takže Mirka bude hladovět. Lucie se ji snaží vehementně přesvědčit, ať ochutná nebo si cibuli vybere z masa, ale má to marné... Bude ve čtvrtek Jiří spokojený s velikosti knedlíčků v hovězím vývaru? A dostane Šárka požadované maso?

Podívejte se na "střet" mezi hostitelkou Lucií a odpůrkyní cibule Mirkou:
Článek

Komu se poštěstí tentokrát?

V Prostřeno! se budou připravovat velikonoční hody: nádivka i mazanec

Týden v Moravskoslezském kraji je ve znamení nadcházejících Velikonoc a soutěžící budou jen koukat, jak náročné úkoly dostanou! Naštěstí se sejdou čtyři ženy, které už ...

Článek

Komu se bude zdát porce malá?

VIDEO: Hosté v Prostřeno! budou hladovět. Taky se vám porce zdá tak miniaturní?

Prostředí úterní večeře je mnohem příjemnější než pondělní u Mirky. I tak ale hosté najdou u sympatické zdravotní sestry a masérky Šárky důvod ke stížnostem.

reklama