VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největší taktik? Budete se divit

Předkrm se Tomášovi skutečně povedl Foto: Předkrm se Tomášovi skutečně povedlFoto: All

V pátek se rozhodne, kdo se stane vítězem cyklu ze Zlína. Na koho bude páteční hostitel Tomáš naštvaný, že taktizuje? Dívejte se v pátek na Primu od 18 hodin.

Mladý vysportovaný policista z Luhačovic (31) je tak trochu rýpal týdne a navíc záhada sama. Tomáš má docela ambiciózní menu, které překvapí hlavním chodem, hovězím na víně s karlovarským knedlíkem. Proč ale hosty nezajímá jeho jídlo, jako spíš to, s kým vlastně ve svém hezkém mezonetovém bytě, kde se nezapře ženská ruka, bydlí?

Vždyť tvrdí, že je svobodný a bezdětný, ale holky najdou v zásuvkách dámské prádlo a dětské oblečení. Je snad Tomáš transvestita, nebo s někým žije? Ale z Tomáše nic nevypadne, jen mlží cosi o neteřích a nezávazných kamarádkách. Nejvíc do něj rýpe Kateřina, která mu výhru nepřeje. Chce ji totiž pro sebe. Trochu taktiky ve finále nezaškodí, ale nepřehání to Katka?

I Tomáš je nervózní a stane se mu nehoda, která by mohla zhatit jeho veškeré úsilí. Do trouby se mu vyleje obsah kastrolu, v němž připravuje svoje hovězí. Základ pod maso musí proto udělat znovu – stihne to?

A jaký bude jeho, v pořadí už třetí, vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi?

Na úvod jsou kachní prsa, podávaná s rukolou a domácími bagetkami, povedenými tak, že soupeřky nevěří, že je Martin zvládl sám. Knedlík je po všech těch více či méně šťouchaných bramborách příjemná změna, ale strážce zákona bohužel neuhlídal teplotu skoro vlažného jídla a nestíhá dolévat žíznivým hostům.

Jaké budou očekávané ananasové ravioly s kokosovou zmrzlinou? Asi je to důstojná tečka, když Katka, soupeřivá milovnice sladkého, dojídá po Martinovi, který exotické ovoce nemusí. Čeká hosty nakonec policejní striptýz, nebo o něco nudnější bingo?

Kdo podle Tomáše nejvíc taktizoval?


Prohlédněte si, co Tomáš ostatním servíroval:

 

Článek

Lenka je i přes svou jemnou vizáž chovatelkou hadů a pavouků

VIDEO: V Prostřeno! vám vysvětlí, jak sníst správně hamburger

Klidná a tichá maminka na rodičovské dovolené Lenka (27) působí trochu ustrašeně. Jak si poradí se čtyřmi hosty? Dívejte se v úterý od 18 hodin na další díl Prostřeno!

Článek

Jiřina na množství jídla nešetří

VIDEO: Jiřina z Prostřeno! řádila v kuchyni. Podívejte se, jak vypadá její obří burger

Středeční hostitelka Jiřina (31) je pěkné číslo. V kuchyni řádí jako tornádo a její cheeseburgery jsou velké jako balík kuchyňských rolí. Jak se na to budou dívat ostatní ...

Článek

Martin ve "svůj" den není zrovna ve formě

VIDEO: Řeči o sexu se v Prostřeno! moc nelíbily. I tak se ale leccos dozvíte

Ve čtvrtek bude vařit první muž tohoto týdne, Martin (28). Zlínští se ho obávají, protože jídlo hodnotil přísně a vypadá jako hráč, který má překvapení v záloze. Působil ...

reklama