VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největším ďáblem diskoték a tančíren?

V úterý vaří Dominika Foto: V úterý vaří DominikaFoto: All

Nejmladší z kuchařek tohoto týdne, Dominika, předvede své umění v úterý. A nenechte se zmást, i když je jí jenom 21 let, s hrnci, talíři i hosty se umí popasovat dobře. A protože je u ní také ostatním příjemně, přijdou na přetřes i různé zážitky. Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Kadeřnice Dominika se svým přítelem bydlí v útulném hnízdečku teprve od Vánoc. Dominika správně předpokládá, že ji kolegyně podceňují, ale ona ví, že na to má. Není nervózní – zřejmě už má v životě něco odvařeno.

Vsadí na obvykle s nadšením přijímané menu s vepřovou panenkou, fazolkami a pečenými bramborami. Předkrmové žampiony naplní oblíbeným modrým sýrem, takže Lenka, která se normálně hub ani nedotkne, má houbovou premiéru, a je dokonce nadšená. Nikdo nemá ani zásadní výhrady proti krémové pórkové polévce.

Zábava? Ta nemá v úterý večer rozhodující slovo, ale je nápaditá. U Dominiky doma zatím nevisí žádný obraz, proto na její přání soupeřky zprvu trochu nesměle smočí své dlaně do barev a vytvoří dílo, které si hostitelka pověsí na památku na zeď, kde má zatím jen fotky, mezi nimi i své akty. Největší ovace sklidí cheesecake. Dominiku to pobaví, protože ho dělá poprvé v životě, takže je jasné, že je to šikulka.

Podívejte se, co všechno dámy u jídla rozebíraly:

Článek

Na jižní Moravě budou soutěžit samé dámy

Prostřeno! z jižní Moravy začne sice v klidu, ale na konci to bude nefalšovaná hysterie!

Měl to být takový zdravý odlehčený týden plný ovoce. Proč vypily Jihomoravanky mnohem víc štamprlat, než původně zamýšlely? Dívejte se od pondělí do pátku od 18 hodin na ...

 

 

 

reklama