VIDEO: Kdo z Prostřeno! je podle Lucie "hnusnej člověk"?

Nejmladší soutěžící Natálka (18), studentka gymnázia, si vůbec nevede zle. Škoda, že se opět bude řešit hlavně úkol týdne, a to, že se ho v úterý hosté nedočkali. Sledujte ve čtvrtek v 17.50 Prostřeno!

Nejmladší Natálie se zatím moc neprojevovala, co ale předvede u sporáku, kde jí to prý moc baví? Vypadá to, že v kuchyni domu svých rodičů ani nemá trému, ostatní překvapilo, jak je čtvrteční hostitelka klidná. Začne cheesecakem s malinami, ty jsou tento týden v kurzu. 

I když si Diana myslí, že to bude ta jednodušší nepečená verze, mýlí se, Natálka se pustí do pečeného moučníku a moc se jí povede. Na polévku bude opět dýňový krém, takže bude možnost srovnání se včerejškem. Místo kokosového mléka ale bude v polévce smetana i vývar a mladá hostitelka si myslí, že ta její verze je lepší. I v Šaraticích bude hořet krb, ale nejdříve ho musí Honza roztopit. „Udělal jsem to s velkou radostí, protože Natálka se u mě včera spálila,“ uvědomuje si Jan.

Moderní meníčka jsou si v něčem podobná. Jak moc se na tvorbě jídelníčku podílel Natálčin přítel-kuchař? Na předkrm bude zelený salátek, tentokrát s rukolou a několika sýry a tofu pro ty, co kozí sýr nemusí. Honza je nadšený, takhle podle něj vypadá zdravý a kvalitní předkrm. Na divoké selátko na víně a zelenině se šťouchanými brambory jsou už všichni zvědaví a natěšení. Hlavní chod chutná, jen Lucii neuchvátí, ta má ale asi raději boty než jídlo, občas prý si kupuje pár bot denně!

A na stole opět přistane jablko sváru v podobě nesplněného úterního úkolu týdne z avokáda a Helena zase lže, dokonce v rámci hry bez uzardění přísahá!

Prý je to, jako když by potřebovala prodat dům s prasklými zdmi….

Následuje školní zábava jako na lyžáku, která odpovídá věku hostitelky. A Natálie, která vařila poprvé v životě pro více lidí, je se svým výkonem právem spokojená…

Hlavně, že bylo veselo:

Článek

Jan Smejkal  Foto:

VIDEO: Úterní vynechaný úkol týdne v Prostřeno! nedá soutěžícím spát. A Helena stále zapírá

Student, světoběžník a vyznavač kvalitních surovin Jan (25) si zaexperimentoval i s veganstvím, menu ovšem bude "masožravé". Stále se bude řešit úkol týdne, který v úterý...

Článek

Helena Dojčáková  Foto:

VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! bude lhát, aby vyhrála. Zamlčí úkol týdne

Realitní agentka Helena (32) se vykašle na úkol týdne a ještě si vymýšlí. Uvěří jí ostatní, že nedostala žádný úkol týdne? Sledujte Prostřeno! v úterý v 17.50 na Primě.

Článek

Čtyři dámy a jeden muž v Prostřeno! Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden hezky ostré hned od začátku. Proč si dvě dámy nesednou?

V týdnu z Jihomoravského kraje se sejdou samí mladí lidé, čtyři ženy a jeden muž. Tři ještě studují. Jak si budou Moraváci rozumět? Jako bílá vrána se mezi nimi vyjímá...

reklama