VIDEO: Kdo z Prostřeno! usedne v pátek ke stolu s vidlemi v ruce?

Věra (vlevo) s Míšou si vůbec nepadly do oka Foto: Věra (vlevo) s Míšou si vůbec nepadly do okaFoto: All

Tento týden se v Prostřeno! balancovalo neustále na hraně střetu. Co si vzala až příliš osobně hubatá Věra a proč k páteční hostitelce Jarmile dorazila s vidlemi v ruce? Podívejte se na bonusové video a v pátek od 18 hodin na Primě uvidíte, jak to tento týden vlastně dopadne!

Dvojnásobná maminka Jarmila (27) se moc nevyjadřuje a drží se zpátky. Jana proto neví, co si o ní má myslet. „Patlá se v jídle,“ tvrdí Věra, nikdo proto netuší, co Jarmila ráda jí a míní vařit. Žádné velké překvapení se ani v její velké venkovské kuchyni nekoná, konečně však nebudou brambory, ale hurá! – rýže… Jana, která pořád očekává nějakou kulinářskou pecku, bude stejně zklamaná.

Na jídelníčku je další vývar, tentokrát vepřový s domácími knedlíčky – polévka je však bohužel studená. Domácí jsou i vypečené bagetky trojí chuti. U průměrných „vepřových plátků pod sýrem“ ženy marně hledají zmíněný sýr, který se rozpustil v řídké omáčce. Snad jen Míša řezy mají krůček k dokonalosti.

Věra nezklame svým poněkud teatrálním entrée; ve finále přijde v doprovodu vidlí. „Protože podle Míši patřím do kravína mezi krávy, přinesla jsem si vidle,“ utahuje si sama ze sebe. Pak ji ale humor přejde. Další řeči o opraných teplácích ji vedou k zásahu Míšina nejcitlivějšího místa. Prý proto, že ještě nikdy nejedla krůtu, nemůže dobře vychovat svou dceru.

Článek

Autorkou realizace je Zuzana Schubertová Foto: Petr Holub

Kontrastní kuchyně v bytě s africkým nábojem

Zveme vás na prohlídku kuchyně do starého domu v centru Prahy.

„Sorry, jsi blondýna a je to na tobě hodně vidět. Drž hubu, neskákej mi do řeči! Pro mě je utrpení s tebou sedět u stolu!“ Tenhle verbální útok mladou maminku skutečně zvedne ze židle a Míša, které je to líto, radši odejde, protože prý nechce být sprostá. Usmíří holky vzpomínka na ztracené dětství při hře Země město?

Proč si Věra vzala vidle?


Článek

Dámská pětice z jižních Čech

Zvládnou ostatní soutěžící z Prostřeno! dnešní hubatou hostitelku?

Dagmar, Věra, Jana, Míša a Jarmila je pětice jihočeských žen rozdílných osudů a charakterů, které se sejdou u jednoho stolu. A jen jedna z nich vyhraje krásných 50 000 ...

reklama