VIDEO: Kdo zkazil všechny večery v Prostřeno! a ještě k tomu odejde v půlce závěrečného večera?

Učitelka Ilona (53) se snažila udělat svým mladým hostům pomyšlení, ale jeden z nich jí to neustále kazil... Sledujte Prostřeno! v pátek v 17.50 na Primě a dozvíte se, kdo vyhraje!

Jako ve zlobivé škole si asi musí občas připadat nejstarší soutěžící, učitelka Ilona, ovšem právě ona předvede velikou trpělivost i toleranci. „Jsme na Slovácku, udělám zdejší kuchyni,“ představuje svůj jídelníček. Ale Michal nebude šetřit ani poslední hostitelku.

Po výborném předkrmu se spoustou dobrot, kde Michal odmítl topinky z domácího chleba, se u stolu rozhoří hádka, zatímco hostitelka v kuchyni dodělává slepičí polévku. Michal asi tak desetkrát odejde od stolu, zase se vrací a pokračuje, tvrdí, jak je upřímný a ostatní falešní, Terezu dokonce rozpláče. O co ale vlastně jde, ví asi nejlépe stejně jen on sám. „Komunikuje proto, aby dělal problémy,“ usoudí zkušená pedagožka, která si určitě nechce nechat pokazit svůj pečlivě naplánovaný večer:

Na polévku s nudlemi a játrovými knedlíčky je Michal zpět, rozhodnutý s ostatními kromě Vaška nemluvit. Vydrží to? K pečeným krůtím stehnům na česneku jsou opečené bramborové knedlíky, což si hostitelka pamatuje jako svoji oblíbenou pochoutku z babiččiny kuchyně, musí ale přinést i knedlíky jen vařené, protože Michalovi a Vaškovi to takto nechutná.

Je to pořádná porce a po ní se jde na zahradu, kde na provizorním cvičišti proběhne zábava s hostitelčiným vlčákem, fenkou Lili. Následuje úkol týdne, marcipánová kulička prý ale skrývá vlas nebo chlup, a náročný moučník – převalované vdolky z několikrát překládaného těsta. Michala ale neobměkčí ani dárek v podobě domácí slivovice, kterou prý nesnáší – a Ilonu zase nepotěší jeho bodování.


reklama