VIDEO: Když se nepovede příloha hlavního chodu a hosté jsou ještě k tomu hladoví, je to průšvih

Introvert Lukáš (29) uvaří chutnou italskou večeři, a dokonce se trochu rozmluví. Hostům u něj bude sice chutnat, ale masivně zkritizují jeho přílohu, šťouchané brambory, se kterými si podle nich hostitel nedal zrovna moc práce. Sledujte Prostřeno! v úterý od 17.50 na Primě.

Zatím spíš mlčenlivý, možná jen stydlivý Lukáš hosty uvítá ve svém barvami hýřícím olomouckém panelákovém bytě, kde uvaří jídla, která nejsou tak náročná na přípravu. Doufá, že to zvládne, a že když chutnají jemu, nezůstane sám a uspěje.

Ochutná včerejší hostitelka Dominika, která má problém s konzumací rajčat, předkrm caprese? Překoná se, jak slíbila, nebo po ní bude někdo dojídat z talíře? Vezmou hráškovou polévku na milost i ti, co ji normálně spíš nemusejí?

Lukáš se nezdá, je trochu tajemný, ale vypadá to, že své možnosti a síly dobře odhadl a že si v kuchyni se vším poradí. Nebo ne? Na surovinách nešetřil, na hlavní chod vybral krásné maso. Ale telecí saltimbocca se mu lehce přichytí a dost věcí dělá poprvé… Doma v kuchyni normálně jen pomáhá, spíš prý jen „přicmrndává“. Jak mu tenhle risk vyjde?

Olomoučtí se zatím tváří, že se dobře snesou a že jim u Lukáše chutnají i šunkové rolky s tvarůžky nebo závěrečné tiramisu – a na Michala dokonce zbyde i přídavek.

Šťouchané brambory bez cibulky ocení Dominika, ale Renáta naopak cibuli miluje a příloha jí přijde bez chuti.

Muži už podruhé zvolí kreativní zábavu – přijde zdobení perníčků. Něco jako kdysi draní peří, u čehož se rozmluvil i hostitel a prý to už nejsou jen holé věty…

Co bude ale problém, to je velikost porcí:

Článek

Dominika Schelle  Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden plné kritiků! A navíc pořádně hladových, porce jim nebudou stačit

Prostíráme v Olomouckém kraji, kde se o padesátitisícovou výhru a titul hostitele týdne utkají tři ženy a dva mladí muži. Docela veselá partička, a je klidně možné, že se...

reklama