VIDEO: Komu bude nadržovat věčný kritik Lukáš z Prostřeno! z Ústeckého kraje?

Bude u Jany hostům chutnat? Foto: Bude u Jany hostům chutnat?Foto: All

Kritik Lukáš se pěkně "rozjel", holky už prý radši ani neposlouchá. Proto je ale s podivem, že se zdá, že ke čtvrteční hostitelce, blondýnce Janě, nebyl tak tvrdý jako k těm předchozím. Mrkněte se na to v bonusu a nebo ve čtvrtek od 18 hodin v dalším díle Prostřeno!

Těhotná Jana se těší nejen na své druhé dítě, ale taky na svůj večírek. Jak si poradí s úkolem týdne v podobě hruškového závinu? Pomůžou jí duchové, které prý občas vídá v Krupce ve svém udržovaném domě?

Není snadné zavděčit se všem, co nejedí hrozinky, kokos ani hrušky. Není snadné usmažit křupavé vietnamské rolky, ale Jana to umí už deset let a naučila se to přímo od vietnamského kuchaře. Rodinný recept na vývar s rýží soupeřům nechutná, je přesolený, přepepřený – polévka určitě nezaboduje.

Lukášovi je veselá Jana na rozdíl od „hloupé“ Karolíny sympatická, ale musí hrát, takže kritizuje, nebo mlčí. Až Karolína ho vyprovokuje k ostré výměně názorů; už nikdy v životě ji nechce vidět! Druhá Jana je po včerejšku jako vyměněná, mluví, možná až moc, baví se.

Podívejte se, jak se Karolína s Lukášem "bavili" při šmejdění:

Na jídelníčku budou ještě šťavnaté kuřecí závitky s chutnou omáčkou a šťouchanými brambory, fazolky hostitelka bohužel nestihla. A sladká tečka je prý přesladká... Příprava drinků v havajském stylu příjemně završí večer, protože dobré nápoje samozřejmě k chutnému jídlu patří.

Mrkněte se, jak Vlaďka odhalila Lukášovu taktiku:

 

Článek

Prostřeno! z Ústecka bude napínavé

Drsný kraj, drsný mrav: Tentokrát vás Prostřeno! (ne)mile překvapí

Zatímco prezentace jídla má stoupající trend, konverzace u stolu přesně naopak. Milí diváci, připravte se na to, že debata jako ze čtvrté cenové bude vzhledem k době...

Článek

Jak zhodnotí ostatní Karolínina lososa?

VIDEO: Jsme teprve na začátku týdne a v Prostřeno! už jsou na sebe soutěžící fakt kritičtí!

Úkol týdne tentokrát soutěžícím pěkně zavaří. V pondělí ho hostitel Lukáš nezvládl vůbec, úterní hostitelka Karolína ho nakonec "upachtila", ale stál za starou belu. A...

Článek

Jídlo se vcelku podaří, jen nálada bude na bodě mrazu...

VIDEO: V Prostřeno! se bude hrát na city. Nebo budou slzy opravdové?

Tento týden jsou soutěžící v pořadu Prostřeno! skutečnými konkurenty a vůbec si vůči sobě neberou servítky. Když pak na středeční hostitelku dopadne stres, ostatní nebudou...

reklama