VIDEO: Martina bude mít v Prostřeno! doslova alkoholové menu. Nají se i muslimka Káťa?

Ve většině pokrmů se naštěstí, jak víme z hodin fyziky, alkohol odpaří. To je asi jediné štěstí mladé maminky Martiny. Dívejte se ve středu v 17.50 na Primě na Prostřeno!

Vdaná Martina, která si chce účinkováním v pořadu zpestřit stereotyp své mateřské, si dost věří. Vzhledem k tomu, že má ambiciózní francouzské kachní menu s indickou čočkovou polévkou, doufá, že má co nabídnout.

„Určitě jsem dobrá kuchařka,“ tvrdí sebejistě. Nebude ale překážkou alkohol skoro v každém chodu? „Mám celé menu s chlastem,“ uvědomuje si se smíchem v dlani hostitelka. Jak tohle vyřeší? Co udělá portské v paštice, červené i bílé víno v kachních prsou se švestkami a panák rumu v čokoládové pěně s muslimkou Káťou? Alkohol se varem odpaří... nebo změní kuchařka původní receptury? A opravdu budou ještě všichni v pohodě a tolerantní a pořád nebude nikomu nic vadit? Dá si Káťa nealkoholický sekt na společný přípitek?

Každopádně hostům se v jejím přistavěném domečku na okraji Berouna líbí, poprvé také mají víc prostoru pro své šmejdění. Jídlo ale není stoprocentní. Předkrm má malou vadu na kráse, paštika nestačila dobře ztuhnout. Indická čočková polévka je chutná, zato „hlavní chod byl hrozný propadák,“ konstatuje sebekriticky hostitelka.

„Marmeláda z cibule mě vůbec nezaujala, taková hromádka neštěstí,“ konstatuje Bob.

Jak to vlastně s cibulovou marmeládou je?

Článek

Kdo to v novém roce v Praze poprvé vyhraje? Foto:

VIDEO: V Prostřeno! bude vařit muslimka. Nepije alkohol a nejí vepřové. Jak se tento týden zvládne?

Jsou zde nové premiérové díly oblíbeného pořadu a s nimi i začátek roku 2016. Přežili jsme svátky a po všech těch pečínkách a sladkostech je třeba dát si pořádný detox.

reklama