VIDEO: Máš v sobě komplex a teď si to tady řešíš kritikou nás. Prostřeno! přiostřuje!

Pracovnice krizového centra Tereza (25), která je čtvtrteční hostitelka, bude sebeovládání a trpělivost potřebovat. Včerejší hostitelka Jana se do ní totiž nepříjemně pustí. Sledujte Prostřeno! od 17:50 na Primě.

Ve čtvrtek jsme už potřetí v Pardubicích. Bezdětná a svobodná pracovnice krizového centra Tereza se včera dozvěděla, že by si k ní Jana nešla pro radu v osobní nebo manželské či rodinné krizi, protože „nemá žádné osobní zkušenosti“.

Tereza se z podstaty své profese umí ovládat, ale už od pondělí to mezi ní a Janou jiskří. Dozví se, že její tatar z norského lososa je moc nahrubo nasekaný, nedochucený a ještě takový a makový. Polévka (drůbeží vývar) je přesolená a drobení nedovařené. Filetovaná vepřová panenka s kořeněnou krustou zase možná až moc sladká, růžová, přepečená a židle, na které sedí Jana, je rozvrzaná a Jana se prý bojí, že spadne!

Hostitelka, která má malý, ale útulný a vkusný byt, dostane dokonce otázku, zda tam s přítelem doopravdy bydlí a tráví společný čas. Vážně se tam vejdou? Terčina oblíbená zelená barva, které je hodně kolem, prý uklidňuje, ale ve čtvrtek to moc neplatí. Uvolní napětí Terezina masáž rukou? Hostitelka je trochu rozhozená, na ozdobu svých dobrých kynutých lívanců dala místo máty, kterou má doma, bazalku, ale to už je spíš důvod k zasmání:¨

Tereza konstatuje, že prý se sama konečně dobře a dosyta najedla, ale uvědomuje si, že „atmosféra jejího večírku byla šílená a u stolu probíhají silové hry.“

reklama