VIDEO: Mluví jako dlaždič. Umí alespoň vařit? Uvidíte v Prostřeno!

Dana Šabacká Foto: Dana ŠabackáFoto: All

Ve středu uvaří nejstarší, léta provdaná Dana. Dosti svérázná hostitelka je vyučená elektromechanička strojů a zařízení. Momentálně je ze zdravotních důvodů nezaměstnaná. Jak se jí zadaří? Sledujte ve středu od 18 hodin na Primě Prostřeno!

S manželem jsou spolu už 28 let a žijí v bytě 2+1 v Brně-Husovicích. Dana se nechce před soupeři zmiňovat o dětech, ale na kameru prozradila, že jsou kvůli finančním potížím rodiny v dětském domově. Prý to neměla lehké – „život je pes“. Dana chová dvě kočky. Do pořadu se přihlásila sama pro zpestření, přestože nerada vaří. Chce dokázat, že někteří "gurmáni" nemají častokrát pravdu. Kdyby náhodou vyhrála, peníze by věnovala do rekonstrukce bydlení a možná i nákupu nových elektrospotřebičů.

Vztah k vaření:

Jídlo miluje, jen když jí ho někdo připraví. Sama vaří nerada. Když už, tak českou kuchyni.

Chutě:

Oblíbila si pečená a smažená masa, nejraději vepřové či řízek s bramborovým salátem. U stolu jí vadí pošťuchování, nadměrné povídání, mlaskání a krkání.

 

Podívejte se, jak Dana v kuchyni zápolila a jak si pěkně "od srdce" ulevila:

 

Článek

Maroš Kapusta

VIDEO: Kdo z Prostřeno! bude mít nejlépe prostřeno?

Pohledný štíhlý mladík s kulinářským jménem – původem ze Slovenska – pracuje jako provozní kavárny. Doposud působil v gastronomii jako číšník, barman, barista, vedoucí a ...

Článek

Prostřeno! z Brna koláž

Prostřeno! z Brna – bude veselo

Prostřeno! s obyčejnými vařícími smrtelníky bude pěkně veselé. Jak by také ne, když jedeme do metropole jižní Moravy.

reklama