VIDEO: Může fungovat přátelství mezi mužem a ženou? V Prostřeno! na to mají jasný názor

Zejména pro muslimku Káťu je přátelství mezi mužem a ženou věc zcela nepochopitelná. Ono se není čemu divit, islám vše vidí jinak. Představte si, že se se svým manželem viděla Káťa na svatbě potřetí v životě. Sledujte závěr Prostřeno! tohoto týdne v pátek v 17.50 na Primě.

„Myslím si, že jsem kuchařka doopravdy dobrá, vařím už od třinácti let, naučila jsem se to od mého tatínka,“ tvrdí vysokoškolačka a floristka Daniela, tak trochu tichá voda, která přes své mládí umí překvapit. „Teď když už mám svoji domácnost s přítelem, tak jsem určitě královna kuchyně.“

Daniela, která hosty pozve do nového bytu na Střížkově, má oprávněné kuchařské sebevědomí. Do pořadu se přihlásila sama, ráda lidi pohostí, vaření ji baví a není líná upéct domácí pečivo, byť s pomocí domácí pekárny. To bude přílohou k předkrmu – kachní paštice se šípkovou marmeládou z Chorvatska. Kachna na hlavní chod bude tento týden už potřetí, hostitelka ale zvolila klasicky upečená stehna s vlastními bramborovými nočky, posypanými čerstvou pažitkou a majoránkou, s karamelizovaným zelím. Bude i dýňová polévka, pro někoho premiéra, ale od pátku též oblíbená polévka Katky, která se už těší, až ji uvaří manželovi.

„To je asi nejlepší kachna v mém životě,“ zasní se milá Káťa nad hlavním chodem.

Článek

Martina Foto:

VIDEO: Martina bude mít v Prostřeno! doslova alkoholové menu. Nají se i muslimka Káťa?

Ve většině pokrmů se naštěstí, jak víme z hodin fyziky, alkohol odpaří. To je asi jediné štěstí mladé maminky Martiny. Dívejte se ve středu v 17.50 na Primě na Prostřeno!

Článek

Jana Foto:

VIDEO: Jana je drsná. Do Prostřeno! se přihlásila, i když vařila desetkrát v životě

Ale není vše tak, jak vypadá. Sama by se do soutěže asi nikdy nepřihlásila, ale musela zastoupit přítele, jinak výborného kuchaře, který se nakonec Prostřeno! nemohl...

Článek

Kdo to v novém roce v Praze poprvé vyhraje? Foto:

VIDEO: V Prostřeno! bude vařit muslimka. Nepije alkohol a nejí vepřové. Jak se tento týden zvládne?

Jsou zde nové premiérové díly oblíbeného pořadu a s nimi i začátek roku 2016. Přežili jsme svátky a po všech těch pečínkách a sladkostech je třeba dát si pořádný detox.

reklama