VIDEO: Naučte se s Prostřeno!, jak dodat cibulce šmrnc

Nikol zaujme nejen hlavním chodem Foto: Nikol zaujme nejen hlavním chodemFoto: All

Dobrý kuchařský tip se vždycky hodí. A vy navíc nemusíte čekat do středečních 18 hodin, kdy se na Primě vysílá Prostřeno! Bonusy pro vás totiž máme připravené už teď.

Nikol (27) je moderní mladá dáma, která uvaří v částečně zrekonstruovaném, ale příjemném bytě v pražských Stodůlkách, kde žije se svým přítelem. Její úkol týdne bude sushi, které sice miluje, ale nikdy ho sama nepřipravovala – a jak se s ním popere?

Rozhodně všem zachutnají bagetky s kozím sýrem a hruškou, po úterní bramborové krémové polévce přijde ve středu další krémová polévka, tentokrát z kořenové zeleniny, následovaná hovězím po burgundsku – pro Helenku to bude prostě „guláš“.

A chutnat bude, ať už jako „guláš“, nebo francouzská specialita! Dáša se začne více projevovat, zejména její sebevědomé komentáře jídel na kameru nezatají její vysoké mínění o sobě samé. Nicméně nálada bude mezi dámami stále ještě dobrá, Nikol udrží dobrou atmosféru i při zábavě a mile překvapí dezertem – růžovými koláčky, jimž barvu dodá červená řepa!

Jak docílit toho, aby měla cibule lepší chuť?

reklama