VIDEO: Nejdřív všem týden lže a pak uteče z vysílání. Co je Helena z Prostřeno! zač?

Vaří další studentka Diana (21) a kvůli Heleně zažije malé drama. Naštěstí je celkem kliďas. Jak dopadne závěr tohoto dramatického týdne? Sledujte Prostřeno! v pátek od 17.50.

Ve finále jsme v jedné z nejklidnějších částí Brna, kde ve velkém bytě žije poslední hostitelka se svými bratry, kterým často vaří. „Bydlím tady se třema chlapama a velím tomu ráznou ženskou rukou,“ charakterizuje sourozenecké soužití s bratry a psem studentka sociální práce Diana.

V pátek může předvést, jak se umí v kuchyni otáčet i řešit složité situace. Poprvé bude tento týden domácí paštika i pečivo. Hostitelka sice trochu bojuje s malou nádobou mixéru, také se, chudinka, řízla a nenajde náplast, ale dělá, co může. Paštika úplně neztuhne, jak má, a také ji všichni nemusí. Jak soupeři přijmou její trochu zvláštní, ale zamilovanou rodinnou polévku „Šulcovku“?

Diana ji chce předat dál. Jen jestli bude dost zájemců o tuhle kulinářskou štafetu. Vepřovou panenku jen se zeleninovou přílohou a bylinkovou omáčkou hostitelka zapomněla opepřit, jídlo je prý plané, celkem bez chuti. Na dezert je sladká domácí jogurtová zmrzlina z Dianina oblíbeného exotického ovoce a k tomu sladká nadýchaná kokosová buchta.

Pak to ale bude hodně trpké:

Poslední večeře, a pomalu je to všichni proti Heleně. A Helena si to za tu lež jako věž dneska slízne ode všech – i podle poslední hostitelky se chová nefér:

Proč se ale realitní makléřka najednou zvedne a odejde? Je nejstarší, a takhle urážlivá? A vrátí se vůbec ještě ke stolu? I ta nejdelší lež má prostě krátké nohy… Rozptýlí ty chmury zábava s héliem a vzrušení z blízkého vítězství?

Článek

Natálie Válková  Foto:

VIDEO: Kdo z Prostřeno! je podle Lucie "hnusnej člověk"?

Nejmladší soutěžící Natálka (18), studentka gymnázia, si vůbec nevede zle. Škoda, že se opět bude řešit hlavně úkol týdne, a to, že se ho v úterý hosté nedočkali. Sledujte...

Článek

Jan Smejkal  Foto:

VIDEO: Úterní vynechaný úkol týdne v Prostřeno! nedá soutěžícím spát. A Helena stále zapírá

Student, světoběžník a vyznavač kvalitních surovin Jan (25) si zaexperimentoval i s veganstvím, menu ovšem bude "masožravé". Stále se bude řešit úkol týdne, který v úterý...

Článek

Helena Dojčáková  Foto:

VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! bude lhát, aby vyhrála. Zamlčí úkol týdne

Realitní agentka Helena (32) se vykašle na úkol týdne a ještě si vymýšlí. Uvěří jí ostatní, že nedostala žádný úkol týdne? Sledujte Prostřeno! v úterý v 17.50 na Primě.

Článek

Čtyři dámy a jeden muž v Prostřeno! Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden hezky ostré hned od začátku. Proč si dvě dámy nesednou?

V týdnu z Jihomoravského kraje se sejdou samí mladí lidé, čtyři ženy a jeden muž. Tři ještě studují. Jak si budou Moraváci rozumět? Jako bílá vrána se mezi nimi vyjímá...

reklama