VIDEO: Originální způsob, jak díky vínu změřit objem plic, předvede Prostřeno!

Koštýř má evidentně vícero využití Foto: Koštýř má evidentně vícero využitíFoto: All

Daniel překvapil ostatní soutěžící nejen tím, že je ženatý s Mexičankou, ale i originálně pojatou zábavou - odvede si je do vinného sklípku, kde se ovšem nebudou "napájet", ale studovat objem svých plic. Dívejte se v pátek v 18 hodin na Primě na závěrečný díl cyklu Prostřeno! z jižní Moravy.

Na Danielově domě je vidět, že tu bydlí všeuměl. Vaří u obrovského kuchyňského ostrůvku, jaký si kdysi vysnil za Velkou louží, odkud se po patnácti letech vrátil s rodinou do Čech. Hosté očekávají mexickou kuchyni, protože si vzal Mexičanku.

Daniel sice hosty uvítá v sombreru a s tequillou, jinak je ale večírek v Ratíškovicích spíš vzpomínkou na chicagské grilování se sousedem. Z Karibiku pochází jen recept na kubánský salát z manga. Bruschetta bude už podruhé, polévka nebude, ale budou vepřové hody! Doma uzená žebra, celé selátko na grilu a grilovaná zelenina a brambory nazvané po sousedovi z Ameriky.

Jde o bezlepkové prase a Dan na to má dokonce důkaz. Je vůbec nějaký důvod ke stížnostem? Snad jen ten křen, hořčice nebo okurčička k žebírkům, kdyby byly... V rámci povinného zadání Dan upeče škvarkové placky a Hanka si je odnese jako výslužku domů.

„U Dana se cítím velmi dobře,“ říká, nadšená z toho, že se u stolu porcuje celé grilované selátko. „Jsem překvapená, že Dan stíhá a vypadá u toho velmi pohodově.“ I poslední hostitel miluje víno. Kdo nejlépe ovládá obtížnou disciplínu s koštýřem? Kdo má největší kapacitu plic a kdo to nakonec celé vyhraje?

Podívejte se na video, jak soutěžící "nasávali":

Článek

Obstojí jediná dáma v konkurenci mužů?

Prostřeno! se tentokrát ponese v duchu zmatku. Bude alespoň zábava?

Jedna křehká víla a čtyři muži si navzájem prostřou v týdnu z jižní Moravy. Bezbranně působící a věčně udivená vysokoškolačka Hanka hned v pondělí zamotá hlavy svým ...

Článek

Páni si zatančí u tyče

VIDEO: Podívejte se, jak tancují muži u tyče v Prostřeno! z jižní Moravy

Úterní hostitel, budoucí magistr Vítek, si pro ostatní vymyslel opravdu originální zábavu – tanec u tyče. Sledujte v úterý od 18 hodin na Primě Prostřeno! z Jihomoravského ...

Článek

Michal a jeho čočková polévka

VIDEO: Víno v Prostřeno! na všechny způsoby – na vaření i ke konzumaci

Že je víno ideální ingrediencí na vaření, toho si je středeční hostitel Michal nepochybně vědom. A v duchu motta "víno léčí" se jeho konzumace nezříká ani při svých ...

reklama