VIDEO: Petr z Prostřeno! si už ohledně Aničky nebere servítky!

Pohřebák Petr (54) vsadí na svůj oblíbený černý humor, plněnou kachnu a vynikající moučník. Bude to ale stačit na výhru? A koho chápe jako největšího taktika? To se vše dozvíte v našich bonusových videích, stejně jako v pátek v 17.50 na Primě!

Vdovec Petr, který bydlí v domku se zahradou kousek od Kladna, přišel vyhrát. Podaří se mu to? Zatím se jeví jako ironický glosátor se smyslem pro černý humor, což je asi při jeho práci v pohřební službě nezbytné.

Přípitek podává stylově v urně. Petr miluje maso, na to se u něj také těší důchodkyně Anna. Zvládne hostitel vše bez problémů, jak se během celého týdne kasal?

„Umím pár jídel a ty pak točím dokola,“ uvádí své kulinářské zkušenosti na pravou míru. Patří mezi Petrovy tutovky játrová paštika, pórková polévka, pečená kachna či větrník na plech? „Maso s masem“, jak se obává Luboš, to tedy nebude. A Petr má strach, že hodně z jeho nabídky soupeři nejedí.

Paštika je z kuřecích jater, druhá půlka přijde do nádivky. Přílohou jsou domácí rohlíčky – úkol týdne. Podle Anny je paštika tragédie, podle Petera je nedochucená. Zato prý pórkovou polévku „vystřihl perfektní“. S plněnou a zčásti vykostěnou kachnou je spousta práce, jaká k ní bude příloha? Ta není na Petrově chlapském stručném menu uvedena. A co chybí na stole? Slánka! Tu hostitel zapomněl v autě a prý kvůli tomu dostane pěkně vyhubováno od své přítelkyně.

Velká kachna s nádivkou není ani po dvou hodinách ještě propečená, nervózní hostitel musí proto improvizovat a zařadit na pořad nejprve zábavu – opět s urnou:

Mezitím se kachna bohužel rozpadla, takže je veta po krásné mozaice. „Stejně to nedojedli, škoda pro ně vařit,“ povzdechne si zpocený a zmožený hostitel, satisfakcí mu ale může povedený dezert. Větrník na plech báječně vyšel a je to sladká tečka, jak má být. Petr je ale zklamaný a finále ho dorazí.

Proč je kachna podle Anny tragédie?

Článek

Stroganoff nezachutnal?_ Foto:

VIDEO: Jak zprznit svíčkovou? V Prostřeno! mají jasno, Stroganoffem

Manažer Lubomír (32) chce hlavně obstát sám před sebou, o výhru mu prý až tak nejde. Připravuje sebevědomé menu, které mu ovšem sebevědomí zrovna nezvýší. Zejména svíčková...

Článek

FotorCreatednewnewnew Foto:

VIDEO: Ajaj, děvče, tak tohle bys v Prostřeno! fakt vařit radši neměla...

Kristýna (31) je ráda mezi lidmi a do soutěže vnáší život i takt. Všem je sice sympatická, ale s jednou komponentou z jejího menu budou mít téměř všichni ostatní soutěžící...

Článek

FotorCreated new slovák Foto:

VIDEO: Češi už moc slovenštinu neovládají. Co je podle vás těhla? Dozvíte se v Prostřeno!

Těhla sem, těhla tam, a nikdo neví, co to vlastně těhla je. Víte to vy? Dozvíte se to v našem bonusovém videu!

Článek

New Image Foto:

VIDEO: Tlustá jsem dost, takže udělám dezert bez cukru. Anička z Prostřeno! je svéráz

„Strčit ptáka do rozpálený trouby, to není žádný umění, to umí každej blbec, ale vrazit tam buchtu, to je machrovina.“ Rozverné motto charakterizuje celý...

reklama