VIDEO: Podívejte se na pohádkovou říši v Prostřeno!

U Mileny čeká na hosty spoustu překvapení Foto: U Mileny čeká na hosty spoustu překvapeníFoto: All

Šikovná je i paní Milena, bohužel na rozdíl od své mladší soupeřky je pekelně nervózní. Přitom zbytečně, ale je to už taková úzkostná perfekcionistka. Středeční tabule je čistě domácí.

Domácí jsou nudle v kuřecím vývaru, domácí je bezkonkurenční šunka a chléb – předkrm soupeřky opravdu nadchne. Snad jen hlavní chod, kuřecí závitky, je trochu vysušený a moc obyčejný proti předchozím dobrotám.

Jen ten úkol týdne se Mileně vůbec nepovede, ovocné pirohy jsou docela náročné. Zato skvělý je kynutý koláč, podávaný – hádejte kde? Na zámku Milotice.

Všechny ženy si předtím obléknou dobové kostýmy, absolvují prohlídku i minikurz historického tance, k dokonalosti chybí snad jen čokoláda nebo kávička podávaná z porcelánových hrnečků.

Podívejte se, jak byly dámy nadšené:

Odrazí se romantický zážitek na bodování? Prominou soupeřky Mileně její nervozitu?

Článek

Na jižní Moravě budou soutěžit samé dámy

Prostřeno! z jižní Moravy začne sice v klidu, ale na konci to bude nefalšovaná hysterie!

Měl to být takový zdravý odlehčený týden plný ovoce. Proč vypily Jihomoravanky mnohem víc štamprlat, než původně zamýšlely? Dívejte se od pondělí do pátku od 18 hodin na ...

Článek

V úterý vaří Dominika

VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největším ďáblem diskoték a tančíren?

Nejmladší z kuchařek tohoto týdne, Dominika, předvede své umění v úterý. A nenechte se zmást, i když je jí jenom 21 let, s hrnci, talíři i hosty se umí popasovat dobře. A ...

reklama