VIDEO: Potápěči v Prostřeno! To tu ještě fakt nebylo!

soutěžící z Moravskoslezského kraje Foto: soutěžící z Moravskoslezského krajeFoto: All

„Kombinace tři holky a dva chlapi je úplně optimální,“ libovala si mladá maminka Martina (26) a zároveň středeční hostitelka. Jak se téhle povedené partičce bude líbit netradiční potápečská zábava, kterou si Martina připravila? Sledujte Prostřeno! ve středu od 18 hodin.

V Sedlnicích, jedné z nejstarších obcí na Příborsku, otevře dveře svého domu jako z pohádky nejmladší soutěžící, usměvavá Martina. Jaké pochoutky připraví ve své letní kuchyni na parádním grilu? Úkol týdne se zatím podařilo utajit, na hostitelku čeká grilovaný salát s chilli.

„Nejvíc spoléhám na tu rybu, protože ještě nebyla, tak by hosty mohla potěšit,“ představuje hostitelka svůj hlavní chod – lososa na grilu s opečenými brambory. Co si ale máme představit pod kuřecími nudličkami v politickém kabátku? To mladá maminka, která bylinkami nešetří, přestože prý ne vždy tuší, o jaké rostlinky se jedná, teprve vysvětlí. Hostům ještě předloží zeleninový krém a tiramisu.

Podívejte se, jestli hosté správně uhádli, jaký bylinkový mix si Martina připravila:

VPP (velmi pohodová partička) pokračuje i ve středu, s dezertem se podává i dobrá nálada. Proč mají hosté na hlavách klobouky? A proč si měli přinést plavky? Nadšená potápěčka totiž tento prožitek dopřeje i hostům ve vlastním bazénu!

Článek

Standa bude grilovat

VIDEO: Čím překvapí Standa z Prostřeno! své soupěře?

Úterní hostitel Standa pozve své soupěře z pořadu Prostřeno! ke svému grilu nikoliv na zahradu, ale do kuchyně. A ostatním to určitě nebude vadit. Dívejte se v úterý od 18...

Článek

soutěžící z Moravskoslezského kraje

VIDEO: V pondělí v 18:00 startují premiérové díly Prostřeno!

Nové Prostřeno! startuje stylově a na úrovni – grilovacím speciálem, kde uvolněná a zábavná partička Severomoravanů předvede grilovací party na pokračování. Voňavé...

reklama