VIDEO: Pravá romská hudba i tanec v pátečním Prostřeno!

Kdo si odnese domů výhru? Foto: Kdo si odnese domů výhru?Foto: All

V pátek se všechno rozhodne. Ještě před rozhodováním ale ostatní soutěžící pohostí nenápadná Lenka. Budete se ale divit, jak to její rodina umí "roztočit". Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Poslední hostitelka šla do soutěže prý hlavně proto, aby ukázala Romy v lepším světle, i když se zpočátku bála, s jakým přijetím se setká. Maminka čtyř dětí a pokojská dbá velmi na čistotu a právem je pyšná na svoji rodinu. Uvaří Lenka něco z romské kuchyně? Všichni to od ní čekají. Lenka nepřekvapí slepičím vývarem s domácím drobením, ale překvapí kubánským hlavním chodem congri, kde jsou také luštěniny.

Prostě splní povinný úkol na druhou, protože ji ještě čeká čočkový aspik. Přílohou k pečené krkovičce jsou fazole s rýží s pikantní klobáskou, smažené divoké banány, avokádo a brambory juka. Chutné jsou i úvodní taštičky se špenátem a šunkou z těsta z pomazánkového másla. A nakonec bude jablečný moučník, tentokrát nepečený. Který bude lepší – ten Olžin, nebo Lenčin?

Silnou stránkou finále je zábava – rodinný koncert. Na programu je nejprve ´džezík´ a pak ještě tradiční taneční vystoupení Lenčiny nejmladší dcery. I když se hostitelka moc snaží, z nervozity občas na něco zapomene, ale Marek jí rád odpustí, že mu skoro odepřela hlavní chod…

Podívejte se, jak se zábava líbila:


Prohlédněte si i Lenčiny pokrmy:

Článek

Carmen připravila carpaccio

VIDEO: Kdo v pražském Prostřeno! nejvíc "prudil"? A komu to vadilo?

U extrovertní Carmen (25) se hostům líbilo, i když sama hostitelka byla trochu nervózní. Komu z hostů to nejvíc vadilo? Dívejte se ve středu v 18 hodin na Primě na další ...

Článek

Marek a jeho zelený dezert

VIDEO: Bude v Prostřeno! chutnat luštěninový dezert? Ještě když je zelený?

Jediný muž tohoto týdne Marek (35) si připravil sebevědomé menu. Ocení to ale dámy? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na další díl pražského Prostřeno!

reklama