VIDEO: Proč chtěji dámy z Prostřeno! číslo na Bohdanovu partnerku?

Komu bude ve středu nejvíc chutnat? Foto: Komu bude ve středu nejvíc chutnat?Foto: All

Protože včerejšímu hostiteli prostě nevěří, že v životě vařil jen párkrát. Podívejte se, jak zhoustne atmosféra, a to nejen kvůli Bohdanovi. Na Primě se podívejte na celou epizodu Prostřeno! ve středu v 19 hodin.

Úkolem týdne budou místní speciality, a tak zatímco v pondělí udělala Alena sušenou švestku ve slanině, Olga (63) se rozhodne pro něco podobného a připraví játra ve slanině – chutnat budou, ale podle většiny soutěžících byla Alenina švestka o něco málo lepší.

Olga se bude potýkat s velkou únavou, a je jen veliké štěstí její povahy, že je tak pohodová, únavu nedá na sobě znát, a ani brvou nehne, když Bohdan po otevření šampaňského na přípitek zlije celý stůl. Při šmejdění učiní hosté nečekaný objev – Olga má mrazák v ložnici! Co se dá dělat, když má tak malinkatý byt!

Její menu se celkem líbí, ale vaječná pomazánka na jednom druhu kanapek se bude zdát mladší Aleně oschlá, polévka pak někomu přijde příliš bujónová a ani roláda s kaší nezůstane bez menší kritiky! Zachrání to zábava? Potěší a zaujme dospělé lidi lepení mušliček na květináč?

Proč Alena na návštěvě "prudila"?

A jak dámy mámily z Bohdana číslo na jeho partnerku?

Článek

Bohdan prý téměř nevaří... Foto:

VIDEO: Tenhle že vaří po desáté v životě? V Prostřeno! mu to nikdo nebude věřit

Úterní hostitel Bohdan tvrdí, že v životě téměř nikdy nevařil a že celkový počet jím uvařených pokrmů nepřekařuje deset. Budou mu to ale čtyři dámy, které s ním tento...

Článek

Těšte se na další Prostřeno! ze Zlínského kraje Foto:

Tváří se, že neumí vařit, a pak všem vytře zrak. Prostřeno! bude tento týden napínavé!

Už druhý týden po sobě se budeme moci u sledování pořadu Prostřeno! setkat se stejným složením soutěžících – opět tu máme čtyři ženy a jednoho muže, který jim dá nakonec...

reklama