VIDEO: Proč ostatním u Marcely nechutnalo a kdo ronil slzy? Dozvíte se v Prostřeno!

Čtvrteční hostitelka Marcela Foto: Čtvrteční hostitelka MarcelaFoto: All

Ačkoliv začalo čtvrteční setkání i Marcely docela žertovně, nakonec se zvrtlo ve večer plný výčitek a obviňování. Co se pokazilo? Dívejte se ve čtvrtek v 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem dobrá kuchařka. Ale chlapi byli spokojení. Vykrmila jsem si je,“ říká vdova Marcela (65) a docela drsně žertuje na téma své partnerské budoucnosti. Marcelu buď milujete, nebo ne. Je nevyzpytatelná – to ale ještě nikdo neví, v jaké drama se zvrtne čtvrteční večírek v jejím suvenýry a kýči přeplněném bytě. Jde o zásadní střet – rozpor životního stylu.

Prvním průšvihem je údajně špinavé nádobí a příbory. I menu budí u mladších soupeřek pochyby. Děvčata Marcelu podezírají, že šunka není čerstvá, navíc náplň z másla a křenu jim nechutná. Kyselá polévka ze zelených fazolek docela ujde, jen kdyby si ji Anna nezkazila octem. Listový závin obsahuje maso a játra. Proč jsou ale uvnitř krvavá, zní zásadní výtka k hlavnímu chodu. Kaše je z brambor, mléka a másla, ale Marcela čelí podezření, že je z prášku. To se jí dotkne, navíc holky prostě nejedí.

„Co jsem jim udělala?“ nechápe. Trochu si za to může i tím, že u jídla vypráví nechutné primitivní historky. Drsný smích se změní ve výčitky. Nakonec nebude Marcela sama, kdo bude ronit hořké slzy a v noci nezamhouří oko.

Rozpláče se i hodná lítostivá Milena. „Mladý, hloupý holky,“ štká hostitelka v kuchyni. Odmítne pořádat zábavu a vrátí soupeřkám dárky. „Ony se na mě domluvily. Chtějí vyhrát, já nechci vyhrát,“ tvrdí poněkud překvapivě žena, která musí i v důchodu pracovat za dva.

Proč si Marcela myslí, že jde ostatním o peníze?

Článek

Na jižní Moravě budou soutěžit samé dámy

Prostřeno! z jižní Moravy začne sice v klidu, ale na konci to bude nefalšovaná hysterie!

Měl to být takový zdravý odlehčený týden plný ovoce. Proč vypily Jihomoravanky mnohem víc štamprlat, než původně zamýšlely? Dívejte se od pondělí do pátku od 18 hodin na ...

Článek

V úterý vaří Dominika

VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největším ďáblem diskoték a tančíren?

Nejmladší z kuchařek tohoto týdne, Dominika, předvede své umění v úterý. A nenechte se zmást, i když je jí jenom 21 let, s hrnci, talíři i hosty se umí popasovat dobře. A ...

 

reklama