VIDEO: Proč se úterní hostitelka v Prostřeno! bojí Mirka?

Co Anně vadí na Mirkovi? Foto: Co Anně vadí na Mirkovi?Foto: All

Pondělní setkání v Prostřeno! dalo jasně tušit, kdo bude nejproblémovějším soutěžícím. Kupodivu je to jediný muž tohoto týdne! Proč z něj má Anna "vítr"? Podívejte se na bonusy a v úterý od 18 hodin na Primě sledujte Prostřeno!

Anna (27) je atraktivní mladá žena, která se bude při přípravě svého menu mírně ztrácet a nebude z ní vyzařovat příliš velká jistota, což ale zase vyrovná svým sympatickým projevem.

Nejméně se jí asi povede panenka, která bude zejména ve srovnání s tou pondělní Mirkovou příliš vysušená a tuhá. Naopak naprosto bezkonkurečně se jí povede zábava – projížďka noční Plzní ve starém vojenském autě nadchne úplně všechny a je jisté, že nebude mít asi konkurenci.

A opět dojde na téma toho, co jsou žampiony, a Mirek se ještě vytasí s definicí toho, co je to kuskus. Že by těstovina, jak tvrdí? V úterý se už začnou projevovat mírné antipatie ostatních vůči Adéle, která se přizná k poruše jícnu, prý přechodné a způsobené stresem.

Proč Anna nemusí Mirka?

 

Proč byli hosté u Anny žízniví?

 

Článek

Vyhraje jeden muž, nebo některá ze čtyř dam? Foto:

Jak zvládne v Prostřeno! jeden chlap čtyři ženské? Bude to mít těžké?

Plzeňský kraj představí čtveřici žen (Anna, Marie, Adéla, Veronika) a jednoho muže (Mirek), který ovšem bude natolik výrazným členem partičky soutěžících, že možná jeho...

 

reklama