VIDEO: Proč by se v Prostřeno! měli soutěžící svléknout do naha?

Petra Kohoutková  Foto: Petra Kohoutková Foto: All

Odpověď naštěstí není tak nemravná, jak to původně vypadá. Středeční hostitelka Petra si totiž vymyslela pro ostatní velmi originální zábavu! Jakou? To uvidíte ve videu už teď, ale na celé odhalení tajemství se podívejte ve středu od 18 na Primě!

Petra je smíšek i holka do deště a umí si dělat legraci sama ze sebe. „Já mám strašně ráda kombinace sladkého a slaného,“ zdůvodňuje volbu svého předkrmu i příchutě hlavního chodu, kde je opět krkovice, sympatická hostitelka, které kouká rošťáctví z očí.

„Krkovici jsem umořila k smrti,“ přiznává pak soupeřkám. Týden je zatím přesto kulinářsky vzácně vyrovnaný. To platí i pro prodavačku sportovních potřeb, která se statečně popere s dýní, ale v krému zůstane několik jadérek – a to je další chybička.

Na tiramisu má Petra sice všechny správné suroviny, ale dojde jí krém a dezert pro ni už nezbyde. Musí se proto uchýlit k malé lsti… Proč se mají všechny soupeřky nakonec svléknout do naha? Požene je Petra cestou do Lázní Bohdaneč městem v plavkách?

Podívejte se sami:

Při šmejdění soutěžící objevili, že má Petra pořád nad postelí fotku bývalého. Co je to ale za pořádek?

 

Článek

Kateřina Stehlíková  Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude žhavé. Dostane se na Kamasútru i chemické pokusy

Úterní hostitelka Kateřina se nezdá. Nejen, že u ní při "šmejdění" v ložnici ostatní najdou bibli milenců Kamasútru, ale ještě pro ně připraví neotřelou zábavu plnou...

Článek

Východní Čechy budou ve znamení převleků Foto:

Pět dam tentokrát bude v Prostřeno! oblékat převleky!

I když se ve východních Čechách sešly samé ženy a trochu je to zaskočilo, po prvním večeru se zdá, že to bude dobrá parta a pohodový týden. Dámy musí připravit něco fresh....

reklama