VIDEO: Prostřeno! bude velké drama! Koho soutěžící vykážou ze společnosti?

Která z dam nakonec vyhraje?  Foto: Která z dam nakonec vyhraje? Foto: All

V pátečním Prostřeno! vygraduje naplno napětí z předchozích dní, zejména ze čtvrtečního dramatu u nejstarší kuchařky Marcely. Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primu na finálové Prostřeno! tohoto týdne.

Lenka to nemá po včerejšku jednoduché. Tone v nejistotě, zda nakonec nebudou u stolu jen čtyři. Přijde Marcela? Bude se mstít? Tyto otázky se jí honí hlavou. Marcela se dostaví v bojovné i poraženecké náladě. Bojkotuje jídlo, zábavu, mlčí a atmosféra poslední večeře podle toho vypadá.

Tvrdí, že měla v noci srdeční záchvat, musela do nemocnice a přišla pozdě do práce, odkud ji kvůli tomu vyhodili. Prostě úplný řetěz katastrof. A musela si dát panáky, přestože nemá pít. I hostitelka si dá během vaření na posilněnou a uklidněnou hned čtyři skleničky, ale s její kuchařskou sebejistotou to spíš zamává než naopak.

A podobně je na tom i Milena, která přizná, že jako večeře u Marcely ji nerozhodil ani odchod od žárlivého manžela. Spraví to dobrá večeře? Lenčino menu vypadá chutně. Zahájí je další slaná roláda se salsou verde. „Proč je slaná, když v ní není žádná sůl?!“ Ptá se řečnicky a poněkud prostoduše hostitelka, která si plete vlastní salsu verde (zelenou omáčku) s tancem a paprikovým salátem.

Kuřecí vývar je pro někoho dost mastný, stejně jako žebírka na medu, která by si toho medu i koření zasloužila údajně víc. A Marcela nejí, včera ji ponížili. Dnes je pro změnu uražená Lenka, které po chvíli vytečou nervy.

Vyhodí Marcelu od stolu? Podívejte se už teď:

A jak se bude bodovat? I v tomto pekelném týdnu přece musí někdo vyhrát!!!

Článek

Na jižní Moravě budou soutěžit samé dámy

Prostřeno! z jižní Moravy začne sice v klidu, ale na konci to bude nefalšovaná hysterie!

Měl to být takový zdravý odlehčený týden plný ovoce. Proč vypily Jihomoravanky mnohem víc štamprlat, než původně zamýšlely? Dívejte se od pondělí do pátku od 18 hodin na ...

Článek

V úterý vaří Dominika

VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největším ďáblem diskoték a tančíren?

Nejmladší z kuchařek tohoto týdne, Dominika, předvede své umění v úterý. A nenechte se zmást, i když je jí jenom 21 let, s hrnci, talíři i hosty se umí popasovat dobře. A ...


reklama