VIDEO: Ruská ruleta, naštěstí jen z vajec, to bude netradiční zábava v Prostřeno!

Martin a jeho menu Foto: Martin a jeho menuFoto: All

Ruská ruleta – tu by jeden jako zábavu v Prostřeno! nečekal. Čtvrteční hostitel Martin ji naštěstí pojal zcela bezpečně a spíše zábavnou formou. Podívejte se sami už teď v našem videu. A na zbytek se podívejte od 18 hodin večer na Primě!

I když tahle parta chválou zrovna neplýtvá a spíš hledá chyby, včera se shodla, že laťka jde nahoru. Potvrdí to Martin, který se podle svých řečí v jídle moc nevyzná? Možná nelouská kulinářské časopisy, ale doma občas něco uvaří, soupeři by ho proto neměli podceňovat. Příprava sýrové rolády i domácího chleba z kupované směsi v pekárně mu jde docela od ruky.

Pozná Pavla, že jde o polotovar? Ta u večeře poučuje Pavla, který pracoval osm let v pekárně, jak vypadá správný kvásek, a on už ta její moudra nemůže poslouchat… Ale ani hostitel si nenechá nic líbit. Cibulačku vystřídá česnečka s vaječnou jíškou a Martin upeče další kotlety na pivu. Irena se ani tentokrát kuřecího nedočká: „Rejpala se v tom jak prase v korytě,“ zlobí Pavla, když po očku sleduje soupeřku, jak bojuje se šťouchanými bramborami se slaninou.

Hostitel se tentokrát bílé ani červené cibule nebojí a vůbec s ní nešetří. Ani se sýry na pizze čtyř sýrů, která bude s pěti a mezi nimi i s hermelínem. Poradí si Martin s těstem? Je to kliďas, ale pizzu u nich doma normálně peče manželka. A co se bude řešit u stolu? Jsou k sobě soupeři upřímní? Na koho má políčeno zábavná „ruská ruleta“ s vajíčkem? Nebo se potvrdí známé rčení, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá?

Sledujte ve videu:

Ochutnali už jste někdy vaječnou jíšku? Podívejte se, jak se připravuje:

 

Článek

Jaká bude Irenina cibulačka?

Smí se v Prostřeno! zahušťovat polévka moukou? Ne všichni si to myslí

Umírněná vegetariánka Irena, úterní hostitelka, si pro ostatní připravila zajímavé menu. Myslíte si ale, že budou schopni ocenit téměř bezmasé pokrmy?

Článek

Barbora vymyslela pestrou skladbu pokrmů

VIDEO: Jedli už jste cuketovou pizzu bez těsta? Dívejte se na Prostřeno!

Úkolu tohoto týdne se středeční "paní domácí" Barbora zhostila statečně – pizzu z cuket sice udělala, ale než aby se snažila sama připravit pizzové těsto, použila namísto ...

Článek

Prostřeno Praha a Střední Čechy Foto: archiv FTV Prima

Jak se v Praze a středních Čechách vypořádají s Itálií? Sledujte Prostřeno!

Praha, ale nejen Praha. Také střední Čechy! A kousek Itálie. Povinným úkolem dalšího týdne totiž bude v Čechách oblíbená pizza, kterou jako své milované jídlo uvádějí i ...

reklama