VIDEO: Suflé ne a ne se vydařit. Jak dopadl další pokus?

Prostřeno! z Moravskoslezského kraje středa Zdeňka - Obrázek 5 Foto: Prostřeno! z Moravskoslezského kraje středa Zdeňka - Obrázek 5Foto: archiv FTV Prima

Úkol týdne dává všem pořádně zabrat. Jak se Zdenka poprala se suflé a vývarem? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Nezaměstnaná servírka Zdenka si naplánovala docela podobné menu, jaké bylo včera u Marty. Třetí vývar je ale z telecích líček, též s knedlíčky a s drobením. Vepřové závitky jsou rovněž plněné a obalené v trojobalu, ale navíc zapečené ve smetaně. Díky ní je to sice kalorická bomba, ale šťavnatější než byly Martiny řízky, i když ke šťouchaným bramborům už nezbyla šťáva. V panelákovém bytě se stylovým nábytkem po rodičích se bude podávat oblíbený babičkovský moučník. Proč ale poslední lívance se zakysanou smetanou nechutnají všem? To úvodní zapečená mozzarella s hroznovým vínem, orestovaným na másle, dopadla lépe. Aby Zdenka poněkud rozproudila náladu, pozve si pana Kuchaře. Ne na další vaření, jak se všichni lekli, ale aby jim pěkně od podlahy zahrál na harmoniku. I Aleš si s ním trochu „béknul“ a konečně se rozpovídal.

 

Debata nad suflé. Podívejte se:

 

Prohlédněte si Zdenčiny pokrmy:

reklama