VIDEO: Takhle drzý host už v Prostřeno! dlouho nebyl!

Hostitelka Tereza (20) je sice bojovnice a Michalovi se umí postavit, ale drzý host ji během jejího vaření dokáže trochu rozhodit. Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Tereza a Michal si už od včerejška nesednou a v úterý se to projeví naplno. Michal bude opět nespokojeně kritizovat a přežene to, takže jeho chování mladá hostitelka považuje za „hrubost, nevychovanost a aroganci“.

Oproti včerejšímu hostiteli Vaškovi vsadí druhá hostitelka na moravskou kuchyni s rodinnými recepty. Hosty uvítá vlastním chlebem a solí a je vidět, že u kuchyňské linky nestojí poprvé. Doma vaří pro přítele a v kuchyni se střídá s kamarádkou spolubydlící.

Tereza má evidentně ráda houby, protože je má v předkrmu i v polévce, kde jsou vlastnoručně nasbírané houby, uzené a naložené zelí: 

Co vadí Michalovi na hlavním chodu, bůčkové roládě? Chuť pikantní klobásy a bůhvíco ještě, snad také brambory, pravda ale je, že Tereza moc nedbá na estetiku servírování a sama to přizná.

Co je ale horší, není až tak pozornou hostitelkou, jak by mohla být, protože se nechá od Michala rozhodit. Je to jeho strategie, ale účinná, Terezce chvíli trvá, než se vzpamatuje a zkoncentruje. Na zábavu upeče perníčky, které si hosté mohou sami ozdobit, a do toho zakomponuje úkol týdne, ale ani to se tvrďákovi Michalovi nelíbí…

reklama