VIDEO: Tenhle že vaří po desáté v životě? V Prostřeno! mu to nikdo nebude věřit

Bohdan prý téměř nevaří... Foto: Bohdan prý téměř nevaří...Foto: All

Úterní hostitel Bohdan tvrdí, že v životě téměř nikdy nevařil a že celkový počet jím uvařených pokrmů nepřekařuje deset. Budou mu to ale čtyři dámy, které s ním tento týden soupeří o výhru, věřit? Podívejte se už teď na několik videí a večer v 18 hodin na Primě na celou epizodu Prostřeno!

Bohdan je na první pohled velmi sebevědomý muž, a nejen na ten první. Tvrdí, že vařit začal teprve po rozvodu se svou ženou, možná je to i pravda, ale tato skutečnost nemůže Bohdana nijak ohrozit – vaří ve stylu Zdeňka Pohlreicha, odvolává se na něj a sem tam mu něco vzkáže, dokonce ho chce něčemu novému naučit!

Je ale více než jisté, že tavený sýr by Zdeněk do omáčky nikdy nedal… Bohdanovi se menu celkem vydaří a dámy nebudou chtít uvěřit, že je opravdu kuchyní nepolíbený. Vzhledem k dalšímu vývoji během týdne je dobré zdůraznit, že Bohdan ke svému předkrmu nezařadil žádné pečivo, i když by se hodilo.

Proč? Protože by domácí nesvedl, a než aby podával kupované, tak to raději žádné! Jediné štěstí, že Bohdanova zábava – projížďka na chopperu – dámy natolik okouzlí, že jejich sympatie budou alespoň pro tento den na straně hostitele.

Proč se hostitel hostů stranil?

Jak je to tedy s jeho vařením?

A pro koho jsou jeho jídla příliš kořeněná?

Článek

Těšte se na další Prostřeno! ze Zlínského kraje Foto:

Tváří se, že neumí vařit, a pak všem vytře zrak. Prostřeno! bude tento týden napínavé!

Už druhý týden po sobě se budeme moci u sledování pořadu Prostřeno! setkat se stejným složením soutěžících – opět tu máme čtyři ženy a jednoho muže, který jim dá nakonec...

reklama