VIDEO: To je trapas, vyučená řeznice z Prostřeno! nepozná na talíři delikatesu – líčka

Prostřeno VI (35) Brno galerie - Dita Chmelařová Foto: Prostřeno VI (35) Brno galerie - Dita ChmelařováFoto: All

Pohledná blondýnka pracuje jako obchodní referentka. Zajišťuje chod pobočky jedné rakouské firmy, která se zabývá prodejem materiálů pro reklamu. Se svými znalostmi, co se masa týče, ale "strčí do kapsy" i vyučenou řeznici! Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na reprízu pořadu Prostřeno!

Dita je zatím svobodná a bezdětná, ale má přítele. Žijí spolu střídavě u něj v Kuřimi, kde Dita uvaří, nebo v jejím brněnském bytě, který je ale momentálně v rekonstrukci a kam by též směřovala případná výhra 40 000 korun. Ditě záleží na hezkém partnerském vztahu a lidech, které má ráda. Do pořadu ji přihlásil přítel a bylo to pro ni skutečné překvapení.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, nejraději pro přítele, který je zároveň i největším kritikem jejích výtvorů. Nejraději připravuje pokrmy z masa.

Chutě:

Jejím favoritem je hovězí na červeném víně, které uvaří.

Nesnáší:

Ryby, dršťkovou polévku a netradiční části zvířat. U stolu jí vadí mlaskání, říhání a nechutné hovory, které ničí chuť k jídlu.

 

Podívejte se už teď, jak se ostatním dařilo uhádnout, jaký kus masa jim Dita naservírovala:

Článek

Prostřeno! z Brna koláž

Prostřeno! z Brna – bude veselo

Prostřeno! s obyčejnými vařícími smrtelníky bude pěkně veselé. Jak by také ne, když jedeme do metropole jižní Moravy.

Článek

Maroš Kapusta

VIDEO: Kdo z Prostřeno! bude mít nejlépe prostřeno?

Pohledný štíhlý mladík s kulinářským jménem – původem ze Slovenska – pracuje jako provozní kavárny. Doposud působil v gastronomii jako číšník, barman, barista, vedoucí a ...

Článek

Dana Šabacká

VIDEO: Mluví jako dlaždič. Umí alespoň vařit? Uvidíte v Prostřeno!

Ve středu uvaří nejstarší, léta provdaná Dana. Dosti svérázná hostitelka je vyučená elektromechanička strojů a zařízení. Momentálně je ze zdravotních důvodů nezaměstnaná. ...

reklama