VIDEO: Tomášovo kajícné vyznání v Prostřeno! vám nesmí ujít

Hostitel Pavel se sice snažil, všichni ale řešili spíš Tomáše a jeho partnerku Foto: Hostitel Pavel se sice snažil, všichni ale řešili spíš Tomáše a jeho partnerkuFoto: All

V pátek bude v Prostřeno! docela hustá atmosféra - nejen, že se hostiteli Pavlovi pokazí, na co sáhne, ale ještě k tomu Tomášovi, dalšímu ze soutěžících, jeho partnerka zakázala mluvit s ostatními ženami v Prostřeno!. Jak tohle dopadne? Dívejte se v pátek v 18 hodin na Primu!

Pavel (30) je z finále nervózní už celý týden, a je to asi předtucha. Přestože poslední hostitel plánuje bramborovou polévku (se šunkou a krutony) a pečené brambory na přílohu ke kuřecímu plátku v hořčičné omáčce, brambory doma nemá. V obci o pár číslech, kde není žádný obchod, mu naštěstí vypomůže košíkem brambor hodná sousedka.

Pak má problémy nejen s plynovou bombou, ale i s elektrickým sporákem. Nakonec to nějak vybalancuje, jeho vaření ale zmatky poznamenají. „Myslel jsem si, že si odnesu recept na polévku, ale odnesl jsem si recept na bramborovou kaši se šunkou,“ říká trochu prostořeký Petr. Má ale pravdu, bramboračka je opravdu hustá jako kaše, kterou ostatně Pavel miluje.

Podívejte se, jak Pavel "válčil" v kuchyni:


Chválu sklidí jen chutná hořčičná omáčka, avšak kuřecí plátky i pečené brambory by mohly být křehčí, měkčí a méně propečené. Zato závěrečné “zapečené pohárky“ nejsou zapečené vůbec, protože kuchař nesehnal flambovací pistoli.

Také se mu srazila šlehačka, což doháněl ztužovačem. Někomu též vadí, že Pavel nevaří ve vlastní kuchyni a neprostírá ve své jídelně, nýbrž v přízemí u budoucí tchyně. O největší atrakci večera se nakonec postará kouzelník, kajícník Tomáš a vítěz, který diváky i kolegy přesvědčí, že dobrý člověk ještě žije!

Podívejte se, čím Tomáš překvapil ostatní:Článek

Kdo vyhraje tentokrát?  Foto: archiv FTV Prima

Se ženami se nebavím. Důvod? Dívejte se na Prostřeno!

Tomáš se kvůli žárlivé partnerce nechce bavit s ženami u stolu. Pak učiní milostné vyznání do kamery. Jinak se v Prostřeno! z Ústecka můžete těšit na rýži, romské ...

Článek

Marie připraví typicky rómské pokrmy

VIDEO: Kdo z Prostřeno! ochutnal psa a komu to přišlo dost nechutné?

Sympatická hostitelka Marie (32) se rozhodla svým hostům ukázat, jak chutná může být rómská kuchyně. Došlo tak i na pražený vepřový bůček s lokšemi, tradiční to rómský ...

reklama