VIDEO: U Jana Krause bude Simona Babčáková, miliardář a podnikatelka v erotice

Herečka Simona Babčáková a Igor Rattaj Foto: Herečka Simona Babčáková a Igor RattajFoto: All

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Simona Babčáková, miliardář Igor Rattaj a zakladatelka sexshopu pro ženy Lucie Hejbalová. Jak si tato trojice hostů s moderátorem "sedla"? Dívejte s pátek ve 22.15 na Primu!

Jako první vedle moderátora usedne symaptická herečka, improvizátorka a svérázná moderátorka Simona Babčáková. Tato členka souboru Dejvického divadla své nejvýraznější filmové role vytvořila ve filmech Jana Hřebejka „Nestyda“ a „U mě dobrý“ nebo ve filmu Jitky Rudolfové „Zoufalci“. Nepřehlédnutelné jsou její improvizační večery Second sekec aneb Hlava nehlava, kam si zve různé hosty. Je jednou z výrazných postav televizních sitkomů.

Druhým hostem bude Igor Rattaj – podle tisku slovenský miliardář, který „koupil Špindl“, spolumajitel a zakladatel společnosti Tatry Mountain Resorts – jednoho z největších evropských hráčů ve službách pro sport a turistiku, který kromě jiného provozuje i šest lyžařských areálů v České republice. Třeba z něj Jan Kraus vytáhne, jak konečně "vydělat prachy".

Podívejte se na video se Simonou Babčákovou:

 

Lucie Hejbalová, majitelka a spoluzakladatelka sexshopu pro ženy, doplní dvojici hostů. Mimo jiné tato podnikatelka tvrdí, že ženy v posledních letech změnily "erotický vkus", že se naučily kupovat erotické pomůcky a změnily preference v jejich výběru. „Ženy už se erotické pomůcky naučily kupovat a také zboží v sexshopech se změnilo. Ženy už nehledají pomůcky drsné, které zavánějí pornografií, ale naopak jemné a hezké, které mohou doma s partnerem použít a které pomáhají rozvíjet jejich sexuální život a zároveň se nemusejí schovávat a stydět se za to, že je doma vůbec mají," říká Lucie Hejbalová. Podle ní se tak podvědomě vracíme do minulosti, ke zkušenostem našich předků, k přírodě. „Víc než dřív jsou v oblibě přírodní oleje a vůně. Například vůně růže podporuje sexualitu ženy, má schopnosti léčit duši i na hlubších úrovních a žena se díky ní snáze uvolní. O rozmarýnu se říká, že dokáže vzbudit lásku v lidech, že zvedá krevní tlak a povzbuzuje," vyjmenovává účinky Lucie Hejbalová. A jaká jsou její doporučení pro ženy? „Namísto hraček napodobujících reálné penisy, vyzkoušejte něco decentního nebo třeba sadu s peříčky," radí. „Nikoliv honba za uspokojením, ale sex jako příjemně strávený čas, vzájemné poznávání se a hýčkání je cílem," shrnuje Hejbalová.

Podívejte se na galerii fotografií: 

Na další díl Show Jana Krause se dívejte v pátek ve 22.15 na Primě!

 

 

 

reklama