VIDEO: U kreslení si dámy z Prostřeno! pěkně pobrebentily

Umění dámám "rozvázalo jazyk" Foto: Umění dámám "rozvázalo jazyk"Foto: All

Recepční Gabriela (25) si pro ostatní připravila zajímavé menu, žádná z dam zpočátku ovšem nevěděla, co od něj očekávat. Jak toto "očekávání-neočekávání" dopadlo? Dívejte se ve středu od 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

Sympatická zrzka Gabriela má zajímavé menu, které jistě dlouho vymýšlela. „Loď z italské Parmy... na palubě s Pepkem námořníkem... zakotvila ve Varech u vodňanských kurníků..., aby spočinula ve sladkém rudém ráji“ – budí zájem i naděje.

Něco napoví a soupeřky správně hádají, že by mohlo jít o parmskou šunku, špenát, karlovarský knedlík a sladkou tečku s jahodami nebo malinami.

Gábina se ale možná měla méně soustředit na formu a více dotáhnout provedení menu. Předkrm – křupavá bagetka – křupe až moc, naštěstí mají soupeřky ještě dobré zuby. Obložená topinka poněkud ztvrdla a skoro se nedá jíst.

Kdo si s ní poradil a kdo měl naopak problém?


Špenátová polévka někomu připomíná školku, ale hlavním kamenem úrazu je maso hlavního chodu. Kuřecí stehna s omáčkou z kořenové zeleniny se měla spíš péci; rozvařené maso se rozpadlo na kůži, vlákna a kosti. Karlovarský knedlík se ve fólii lehce srazil, přesto jsou příloha a omáčka lepší než kuře. Nejlépe dopadne dezert a povinný chod: banánové palačinky ocení milovnice sladkého.

A je docela zajímavé sledovat, jak se u kreslení s nápadem mohou lidé báječně pobavit…:


Podívejte se na Gábininy pokrmy:Článek

Prostřeno z Prahy středa Gabriela - Obrázek 6 Foto: archiv FTV Prima

Prostřeno! z Prahy a středních Čech: To budou palačinky, dva papoušci a jóga smíchu

Čtyři Středočešky a jedna mladá pražská recepční se postarají o další týden s oblíbenou gastronomickou show Prostřeno! Ryze dámská sestava má za úkol ke svému menu ještě ...

Článek

Kristýna musela na rychlo obstarat do svého bydlení stůl pro hosty

VIDEO: Někdo z Prostřeno! dostane hořký ořech. Kdopak to asi bude?

V úterý si hosty k sobě domů poslala dvaadvacetiletá studentka práv Kristýna. Zvládne ale i takhle mladá hostitelka uspokojit chuťové pohárky kritických soupěřů? Dívejte ...

reklama