VIDEO: Úterní vynechaný úkol týdne v Prostřeno! nedá soutěžícím spát. A Helena stále zapírá

Student, světoběžník a vyznavač kvalitních surovin Jan (25) si zaexperimentoval i s veganstvím, menu ovšem bude "masožravé". Stále se bude řešit úkol týdne, který v úterý nebyl servírován. Tak jak to tedy bylo? Sledujte Prostřeno! ve středu v 17.50 na Primě.

„Jsem rád středem pozornosti a zatím mi to vychází,“ libuje si jediný muž týdne, výrazný student ekonomie Jan. Je hybatelem dění u stolu a dost se zajímá o to, co jí. Kromě toho, že by rád vyhrál a peníze použil na svou brzkou cestu do Austrálie, má ambici v pořadu předvést, že se lze stravovat jinak, kvalitně a bio. Hosty pozve do domu v Drnovicích, kde jsou stěny plné trofejí, protože otec i bratr jsou a byli nadšení myslivci. Jan se chystá na večírek plný zábavy a dobrého jídla. Slovo kvalitní je v jeho slovníku velmi frekventované, když představuje svoje menu a postupy.

Ocení to Helena, která pro změnu našla ve sklenici mušku? Všichni se už třesou na předkrm, ale musí čekat, až Honza přinese Heleně novou vodu. Právě ji ale červenou řepou s kozím sýrem moc nepotěší. Spraví to dýňovo-batátový krém a další losos s bylinkovými brambory? Ryba je šťavnatá a asi chutnější než v pondělí, také lépe a výrazněji ochucená. Honza mizí v kuchyni a krb hasne. Dámy by si chtěly přitopit. Kdo si spálí ruku? 

S vínem ale Jan nešetří. Další rozlévá k dezertu, což je domácí zmrzlina a čokoládový fondant. Zábava souvisí s jídlem a je překvapivě spíš holčičí, jako by hostitel věděl, kdo k němu přijde na večeři. A u ručních prací nastane další příležitost pro Lucku zpovídat Helenu, které nemůže odpustit její lež.

Rozváže víno Heleně jazyk, nebo si bude stát za svým?

A jak je to s Honzovým veganství?

 

Článek

Helena Dojčáková  Foto:

VIDEO: Hostitelka z Prostřeno! bude lhát, aby vyhrála. Zamlčí úkol týdne

Realitní agentka Helena (32) se vykašle na úkol týdne a ještě si vymýšlí. Uvěří jí ostatní, že nedostala žádný úkol týdne? Sledujte Prostřeno! v úterý v 17.50 na Primě.

Článek

Čtyři dámy a jeden muž v Prostřeno! Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude tento týden hezky ostré hned od začátku. Proč si dvě dámy nesednou?

V týdnu z Jihomoravského kraje se sejdou samí mladí lidé, čtyři ženy a jeden muž. Tři ještě studují. Jak si budou Moraváci rozumět? Jako bílá vrána se mezi nimi vyjímá...

reklama