VIDEO: V Prostřeno! se poperou o výhru i o prachy!

Na plzeňsku "pojede" italská kuchyně Foto: Na plzeňsku "pojede" italská kuchyněFoto: All

Sice jenom jako ve čtvrtečním díle u nadšené kickboxerky, ale jak uvidíte v upoutávce, "šít" do sebe budou soutěžícíc skutečně s vervou. Dívejte se každý všední den tento týden na Primě od 18 hodin na REPRÍZY pořadu Prostřeno! Čeká vás gastronomický výlet do Plzně a blízkého okolí.

Západočeský týden začne pondělním italským menu u řidiče kamiónu Václava v Třemošné. Ženatý otec dvou synů uvaří čtyři chody, prvním jídlem je vitello tonnato, hlavním chodem budou špagety carbonara. Odvážné, to tu ještě nebylo. Zaboduje oblíbená zahraniční kuchyně, aby mohl Vašek vyhrát 50 000 a odjet s rodinou na dovolenou?

Jako kdyby se domluvili, italským menu pokračujeme i v úterý u studentky Západočeské univerzity. Veronika se chystá na salát Caesar, špenátový krém, ricottové noky s kotletou po italsku a panna cottu. Prý se přihlásila pod nátlakem spolubydlících, brala to jako legraci, ale výhra 50 000 je pro ni také velkým lákadlem – ráda by finančně ulehčila mamince, protože má ještě dvě malé sestry.

Ve středu se podíváme ke krizové manažerce Lucii, která uvaří českou kuchyni. Soupeře čeká kuřecí vývar s domácími nudlemi, steak z krkovice a krůtí kapsa a jako sladká tečka třepací dort. Pokud by za tuto hostinu Lucie získala 50 000, peníze by použila na financování Street dance klubu, protože práci s dětmi považuje za svoje životní poslání.

 

Podívejte se, jak budou o výhru všichni soutěžící bojovat:

 

Čtvrteční hostitelka Michaela vystudovala hotelovou školu a rok pracovala v Irsku, což považuje za výbornou zkušenost. Připraví tři chody a minimálně dva budou také z Itálie. Míša má čtyřletou dcerku, žije v Lochotíně s maminkou a přítelem, doma mají štěňátko. Trénuje kickbox, tak uvidíme, s jakou razancí zamíří na kulatou cifru 50 000 korun!

Finále proběhne u druhého muže plzeňského týdne. Sebevědomý Jan vsadil na plněnou omeletu, polévku couračku, plněná kuřecí prsíčka a lahodný dort s malinovým krémem. Rozvedený obchodní zástupce je tatínkem šestileté Elišky, věnuje se práci a snaží se vést skvělý život s přítelkyní. Rád fotí a natáčí a jistě by v tom pokračoval i v Izraeli, kam se plánuje podívat, pokud 50 000 korun zůstane u něj doma v Tlučné.

reklama