VIDEO: Výsměch, slzy a drsná kritika. Kdo z Prostřeno! je nejvíc nenávistný?

Slovenka Emília (29) se ve finále trochu změní ve fúrii a Marian si na ni už brousí zuby. Bude to oprávněné, nebo je prostě páteční hostitelka tak trochu hysterka? To se dozvíte v pátek v 17.50 na Primě.

„Mám ráda extrémy a výzvy, ráda vařím,“ představí se výrazná Emília řečená Ema, která přechází plynně z češtiny do slovenčtiny. Motivace účasti v pořadu je u rozvedené maminky a milovnice rychlých kol velmi osobní. Exmanželovi, s nímž má střídavou péči o syna, chce dokázat, že umí skvěle vařit.

Jaká ale bude poslední večeře? Ema je rozhodnutá, že si svůj večer zkazit nenechá, a když bude někdo moc rýpat, že ho uzemní. Marian chce holky pošťuchovat, zato včerejší hostitelka Tereza doufá, že boj mezi ní a Janou kulminoval včera a ve finále už bude klid. To ale určitě nebude, protože nejlepší obrana je útok.

Nervózní hostitelka, až do pátku laskavá, je najednou ostrá jako břitva a dost věcí se jí nepovede. Na hlavní chod, Emina oblíbeného lososa s hráškovým pyré, se čeká, polévka minestrone, jejíž parodii už vařila Jana, nikomu moc nechutná, i když je asi, jak má být. Předkrm není klasické slíbené caprese, nýbrž tomatovo-sýrový špíz a příloha z listového těsta se spálila na uhel. Jako by to nestačilo, Marian Emu ještě ke všemu dost provokuje a hostitelce je z něj podle vlastních slov na zvracení. I Ema se nakonec rozpláče…

Marian má zkrátka pořád nějaký problém:

Finále v Přelouči se moc nepovedlo. Ještě že se všichni dosyta najedí při exkurzi za pizzou, kam je hostitelka vezme, kterou si mohou sami upéct. Dojde vůbec na úkol týdne?

reklama