VIDEO z 6. dílu Mordparty: Colombo fyzicky napadne přítele Anny

Colombo nečekaně napadne přítele své dcery Anny. Michal na divadelní premiéře Annu omylem upustí na zem, Anna skončí v nemocnici.Vyšetřovatel Mordparty zareaguje na Michala dost agresivně. Za svůj čin si ponese následky.

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Colombo už si je skoro jistý, že Michal, přítel Anny, zabil kdysi svou přítelkyni. Teď mu málem zabil dceru. Colombo bude za své úmyslné jednání stíhán. Na vlastního otce podala žalobu jeho dcera.

Nejstaršího vyšetřovatele opustí i jeho žena. Obě ženy jeho života se stěhují k Michalovi.

Dalšímu dramatu však čelí i Naďa, která se minulý díl dozvěděla, co její manžel vlastně dělá. Naďa nařídila manželovi Markovi, aby se ihned odstěhoval z jejich společného domu. Je konec s manželstvím? A co Kája?

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15?


Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Článek

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů Foto:

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

28. srpna v neděli na Primě poznáte nové lidské a profesní příběhy ukryté v policejním oddělení Mordparta. Osmidílný seriál Mordparta ukáže stejnou měrou kriminální...

Článek

Mordparta Foto:

Mordparta vás dostane! Přežijete?

Hvězdné obsazení, milostné pletky a brutální zločin. Nový kriminální seriál Mordparta začíná TV Prima vysílat už v neděli 28. srpna. První díl se jmenuje Nevěsta. Přijdete...


–––

reklama