VIDEO: Zvládne čtvrteční hostitelka v Prostřeno! zažehnat vzniklé průšvihy?

Monika svým hostům nabídla i kardamonovou kávu Foto: Monika svým hostům nabídla i kardamonovou kávuFoto: All

Mladá maminka Monika byla kromě včerejška dost kritická, ale sama má v kuchyni pěkné nervy. Co myslíte, povede se jí všechny problémy včas zkrotit? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Monika (24) se považuje za zkušenou kuchařku a strašně ráda peče, jenže právě její sladké pokušení jí dá pěkně zabrat. Když se jí srazí krém ze šlehačky a mascarpone, rozpláče se. Dodá jí přítel včas náhradní suroviny? Jak dezert nakonec dopadne? Budete překvapeni – stejně jako hostitelka. Tahle zkušenost a závod s časem Moniku promění v pokornou a kajícnou ženu.

„Měla jsem obavy, ale dnes mě mile překvapila,“ uzná soupeřka i Láďa, který je rád, že holky i čtvrtý den zůstaly kamarádky. Co mu ale nechutná, to je příloha k plněným prsům – šťouchané brambory s mrkví: „Co mně dá starostí, aby mi nenasládly brambory a daly se jíst; a pak někdo dokáže ty brambory osladit tím, že do nich zamíchá mrkev,“ nechápe.

A výhrady má i k polévce. „Jak se může něčemu takovému, jako je pórkový krém, říkat polévka?“

Proč přišla Ladislavovi polévka přímo "odstrašující"?

Pozná někdo u stolu, které kuřecí maso je bio a jaká porce je z normálního chovu? A co přijde nakonec? Trošku unavený večer završí „mejdlíčkování“ a všechny by měla k životu a lásce probrat kardamonová káva.

Podívejte se, jak se Monika v kuchyni stresovala:

 

Prohlédněte si galerii Moničiných pokrmů:


Článek

Prostřeno Liberecko společná fotka

Prostřeno! z Liberecka: Jeden muž, čtyři ženy a… afrodiziaka

Z jihu Moravy rovnou na sever Čech nemíří jenom další Prostřeno! Stejným směrem se před lety vydala i poslední soutěžící Irena, která kdysi přijela ze Slovácka žít a ...

Článek

Proč se ostatním Janin předkrm nezdál?

VIDEO: Trapas jak Brno v Prostřeno! a ješte k tomu zastaralý předkrm!

Úterní hostitelka Jana se jmenuje Podaná a opravdu se poddala svému smutnému osobnímu příběhu, s nímž se svěří divákům i spolustolovníkům. Ti s ní ovšem nemají ani tak ...

 

reklama